Saadet Partisi, Dağlıca ve Iğdır’daki terörü lanetledi…

admin

Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya yaptığı açıklamada Ülkemiz üzerinde çok kirli ve kanlı bir oyun oynandığı belirtilerek, “Bu tehlikeli oyunun hedefi, bin yıl birlikte kardeş olarak yaşayan insanları birbirine düşman ederek ‘Büyük İsrail Projesi’ni uygulamaya geçirmektir. Ancak şu bilinmelidir ki, güvenlik güçlerimizin azmi, cesareti ve milletimizin kararlılığı karşısında hiçbir zaman karanlık emellerine ulaşamayacaklardır.”

ŞABAN KAYA

 

 

 

 

 

 

 

Şaban Kaya  “Biz inanıyoruz ki, aziz milletimiz sahip olduğu tarihi tecrübe, basiret ve feraset ile her zaman olduğu gibi bu karanlık oyunu da yine boşa çıkaracaktır. Millet olarak terör belasına karşı her zamankinden daha dikkatli olmamız gerekir.  Artan terörle mücadele edilirken, öte yandan da ülkemiz içinde nefret tohumları ekerek kardeş kavgası çıkarmak isteyenlere karşı verilecek en güzel cevap, inancımız doğrultusunda kardeşliğimizi daha da pekiştirmek olmalıdır” diyerek, kardeşlik ve birlik vurgusunu öne çıkardı.

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya, Türkiye’nin bu kanlı ve sıcak gündeminde, siyasilere de uyarılarda bulunarak, “Terör milli bir meseledir. Bu bakımdan en başta siyasiler olmak üzere herkes, bu hassas süreçte üslup ve yaklaşımına her zamankinden daha fazla özen göstermeli, bu hassas dönem kısır siyasi çekişmelerin malzemesi haline getirilmemelidir.”

Açıklamada, “Bu temenni ile bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyoruz. Cenab-ı Allah bu aziz milleti her türlü musibet ve felaketten korusun.” temennisi dile getirildi.

 

 

 

 124 total views,  5 views today

Next Post

Ülkü Ocakları terörü kınadı

Ülkü Ocakları Edirne Şube Başkanı Taner Bayraktar Dağlıca bölgesinde meydana gelen terör saldırısı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yüksekova –Dağlıca yolunun ulaşıma açılması amacıyla sürdürülen operasyonlar sırasında el yapımı bombaların teröristler tarafından patlatılması sonucunda silahlı kuvvetlerimize ağır kayıp verilmiştir. Gece boyu terör örgütü 250 kişilik ve daha sonrasında 500 kişinin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp