Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tongüç: ‘’2014 Sonrası Türkiye’de Su Satışları Yaşanacak”

admin

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç, 2014 Yerel Seçimleri’nden sonra Türkiye’de su satışları yaşanacağını ileri sürdü. Dış odakların Türkiye’yi buna zorladığını ifade eden Tongüç, “Su satışları Türkiye için felaketi getirecektir” dedi.

Tongüç, Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı’nın başlattığı Yerel Yönetimler Okulu’nun açılışını gerçekleştirmek ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Edirne’ye geldi. İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran ve beraberindeki partililerle basın mensuplarının karşısına çıkan İlyas Tongüç, ülke ve dünya gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
BATILI DEVLETLER YERALTI ZENGİNİ MÜSLÜMAN ÜLKELERE SALDIRIYOR
Amerika’da, 2008 yılında başlayan krizin dalga dalga Avrupa’ya yayıldığını, Yunanistan’la başlayan dalganın İtalya ile devam ettiğini kaydeden Tongüç, krizin Portekiz ve İspanya’ya da sıçradığını söyledi.
Avrupa’nın ciddi bir ekonomik krizle karşı karşıya kaldığını ifade eden Tongüç, “Bu da onları saldırgan hale getiriyor. NATO ve Birleşmiş Milletler’i hiçe sayarak yer altı zengini Müslüman ülkelere saldırıyorlar” dedi.
Dış politikaların her zaman iç politikaları etkilediğini anlatan Tongüç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Fransa’nın Libya ve Mali’ye müdahalelerde bulunması bu saydıklarıma birer örnektir. Arap Baharı ile başlayan gelişmeler son olarak Suriye’ye uzandı. Bu Türkiye’yi de etkiliyor. Batılı devletler Türkiye’yi Suriye’deki felakete çekebilmek için türlü türlü oyun içindeler.”
SU SATIŞLARI BAŞLAYACAK
Ulaşım, sağlık ve su hizmetinin ucuz olması gerektiğini belirten Tongüç, sözlerini şöyle tamamladı: “Türkiye’de 2014’ten sonra su satışları yaşanacak. 2014 Yerel Seçimleri’nden sonra Türkiye su satışlarıyla karşı karşıya gelecek. Bu da Türkiye için felaketi getirecek. Dış odaklar Türkiye’yi buna zorluyor.”
Tongüç, son olarak Edirnelilere çağrıda bulunarak Edirne’yi Milli Görüş belediyecilik anlayışıyla tanıştırmak istediklerini belirtti.AW000397

 177 total views,  2 views today

Next Post

Hem Eğlendiler Hem İngilizce Öğrendiler

Edirne Belediyesi ile Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından ortaklaşa yürütülen ve dezavantajlı bölgelerde eğitim gören öğrencilerin İngilizce öğrenmesini kapsayan projenin ilk somut adımları atılmaya başladı. Fevzipaşa İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören yaklaşık 50 öğrenci, İngilizce koçları ile birlikte Margi Alışveriş Merkezi’ndeki bir eğlence merkezinde hem İngilizce öğrendiler, hem de unutamayacakları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp