Saadet Partisi Kadın Kollarından Konferans;

admin

TOPLUM, MEDYA VE KADIN

Saadet Partisi Kadın Kolları, “Toplum, Medya ve Kadın” konulu bir konferans düzenledi.

Saadet Partisi Edirne Kadın Kolları Başkanı Güler İriş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Kadın Kolları olarak Halk Eğitim Merkezi Ek binasında (Eski Ticaret Lisesi) düzenlediğimiz Konferansa Tv programlarıyla toplumumuzun yakından tanıdığı ve beğenisini kazandığı Kişisel Gelişim Uzmanı – Yazar Sevda Türküsev konuşmacı olarak katılacaktır. 6 Nisan Cumartesi günü Saat: 14.00’te yapılacak  olan konferansımıza tüm hanım kardeşlerimiz davetlidir” dedi.

Kapıkule sınır kapısında 47 bin 587 TL değerinde 99 adet marş dinamosu, 5 adet şarj dinamosu ve 199 adet elektronik sigara elgeçirildi. Olayla ilgili olarak biri Türk, ikisi Bulgar vatandaşı olmak üzere 3 kişi gözaltına alındı.

 

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantıları Kapıkule TIR ve Kapıkule Yolcu Salonu Gümrük sahalarında, Gümrük ve Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlükleri ekipleri şüphe ve risk analizleri çerçevesinde yaptıkları aramalarda toplam 47 bin 587 TL değerinde 99 adet marş dinamosu, 5 adet şarj dinamosu ve 199 adet Elektronik sigara seti ele geçirdi. Her iki olayda biri Türk, 2 si Bulgaristan vatandaşı 3 kişi gözaltına alındı.

KK Foto

 195 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Kent Konseyi’nden Islıklı Protesto

Edirne Kent Konseyi, Edirne Belediyesi’nin 5 ay önce alınan fakat gelen tepkiler sonrası geri çekilen ve yeşil alanları ilgilendiren gündem maddesinin tekrar meclise getirilmesini ıslıklarla protesto etti. Başkan Hamdi Sedefçi, eylemden sonra bir açıklama yaparak önceki gün CHP İl Başkanlığı’nda yapılan grup toplantısında bu maddeyi geri çekme kararı aldıklarını belirtti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp