Saadet partisi meriç ilçe kongresini yaptı.

admin

Meriç İlçesi kongre fotoğrafı

 

 

 

 

Saadet Partisi Meriç ilçe Teşkilatı 5. Olağan kongresini yaptı. Kongrede İlçe başkanlığına Erol Parazil seçildi. Kongrede divan başkanı Şener Yüzer kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Siyasi konuşmalar maddesinde konuşan İl Başkanı Ali Demirkıran ülkemizin çok önemli sorunları olduğu halde, olmadık konuların gündeme getirildiğini ve insanların meşgul edildiğini söyledi. Çözüm süreci denilen konu hakkında hükümetin hiçbir bilgisi olmadığını söyleyen Demirkıran bir adım sonrası ne olacak bilmiyorlar, Amerikan, İsrail planının figüranı durumundalar, bölünmeye karşı tek çare inancımızasarılmaktır, dedi.  Türk’ünde Kürt’ ünde Müslüman olduğunu, Müslümanların kardeş olması gerektiğinin idrakinde olması ve ona göre davranması gerekir, dedi.

Yeni seçilen yönetime başarılar dileyen Demirkıran,   haziran ayında yapılacak seçimler kırım noktasına gelen ülke ve İslam coğrafyası için büyük önem taşıdığını söyledi. Saadet Partisinin başarısı ülkemizi bölmek isteyenlerin işine gelmez, çünkü planları bozulur diyen Ali Demirkıran buna karşılık biz Kuvayı Milliye ruhuyla ülkemizin kalkınması, refahı ve bütünlüğü için mücadele ediyoruz, dedi.

Saadet Partisi Meriç İlçe başkanlığına seçilen Erol Parazil yaptığı teşekkür konuşmasında ‘’ Saadet Partisi ülkemizin umudu olan bir siyasi partidir. Diğerlerinden çok farklıyız. Ülkemizi seviyoruz ve sıkıntıya düşmesine asla razı olamayız. Bütün gücümüzle çalışıp, başarılı olacağız’’ dedi.

Meriç İlçe kongre fotoğrafı

 213 total views,  2 views today

Next Post

Kıray ve yönetimi CHP’de

                Kızılay Edirne Şubesi Eski Başkanı Av. Metin Kıray ve Yönetim kurulu üyeleri  CHP’ye üye oldu CHP Merkez İlçe Başkanlığına Gelen Av. Metin Kıray, Fuat Ozan, İbrahim Özdobaç , Yaşar Taş ve Hasan Yıldırım CHP Üyesi oldular. 1974 yılında CHP Gençlik Kolları üyesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp