Saadet Partisi; seçime hazırız!

admin

Yaklaşan 1 Kasım Genel Seçimleri öncesi çalışmalarına hız veren Edirne Saadet Partisi Merkez İlçe Aylık Divan Toplantısı yaptı.

Toplantıya, il yönetimi, Merkez İlçe Teşkilat mensupları, mahalle temsilcileri yanı sıra Saadet Partisi Edirne Milletvekili Adayı Ali Demirkıran ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş de katılarak birer konuşma yaptılar.

Saadet Partisi; seçime hazırız! (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplantının açış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya, geçtiğimiz bir ay içerisinde yapılan çalışmalarla Teşkilattaki eksikliklerin giderildiğini belirterek katılımcılara teşekkür etti.

Çalışmalar ve son durum hakkında slayt gösterileri ile katılımcılara verilen bilgilerden sonra Milletvekili Adayı Ali Demirkıran kürsüye gelerek bir konuşma yaptı. Demirkıran konuşmasında; Saadet Partisi iktidarına en çok ihtiyaç duyulan bir dönemde yaşıyoruz. Saadet Partisi mecliste olsa idi elin gâvuru meydanı boş bulup böyle rahatça at oynatabilir miydi? İslam ülkeleri üzerinde böyle oyunlar oynanabilir miydi? Büyük Ortadoğu  Projesi olur muydu? İslam ülkeleri işgal edilir veya parçalanabilir miydi? Ülkemizi derinden sarsan PKK sorunu yaşanır mıydı?” dedi.

Ali Demirkıran “Saadet Partisi önce ahlak ve maneviyat diyor. Şahsiyetli dış politika diyor. Adil bir ekonomik düzen diyor” açıklamasını yaparak, “bunlar olsaydı alkol, uyuşturucu, fuhuş böylesine azgınlaşır mıydı? Şahsiyetli dış politika yürütülseydi Avrupa Birliğinin kapısında bekletilir miydik? İslam ülkelerini tarumar eden işgalci Batı güçlerine destek verir miydik? Devlet ve millet bu derece yüksek borç altına girer miydi?” sorularını yöneltti.

Saadet Partisi; seçime hazırız! (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demirkıran, Saadet Partisi olarak her zamankiden daha fazla çalışarak önümüze çekilen setleri aşıp Meclise girmeyi hedeflediklerini belirtti.

Toplantının son konuşması yapan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, çalışmalarından dolayı teşkilat mensuplarına teşekkür ederek özetle;  “Ne yaparsak yapalım, iyi – kötü, doğru – yanlış sonunda tüm yaptıklarımızın hesabını Rabbimizin huzurunda vereceğiz. Bu bizim bütün işlerimizdeki ölçüdür. Zulüm ve sömürü bu anlayışla çalışan insanların gayretleriyle ortadan kalkar. İşte biz bunun mücadelesini veriyoruz” dedi.

 

 21 total views,  2 views today

Next Post

SAÇ, girişimcilere nasıl işadamı olduğunu anlattı

              Toplantıya katılarak bir konuşma yapan, Arda Bağcılık sahibi  İlyas Saç, konuşmasında kendi yaşamı ile ilgili  olarak  kurduğu şirketi  hakkında açıklamalarda bulundu. Konuşmasına öz geçmişi ile başlayan saç öğretmenlik dönemine ve eşiyle birlikte Anadolu’nun çeşitli yerlerinde görev yaptığına değinerek,  Öğretmenliğin dışında bir iş yapma […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp