SAADET PARTİSİ Temsilci ve Sandık Müşahitleri toplantısı yaptı

admin

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı seçimler yaklaşırken Mahalle ve Köy Temsilcileri ile Sandık Başkanları toplantısı yaptı.

Saadet Partisi Sandık Müşahitleri Toplantısı Yaptı

Seçim öncesi teknik bir bilgilendirme yapıldığı toplantı, merhum Erbakan Hoca ile ilgili bir sinevizyon sunumu ile başladı. Daha sonra kürsüye gelen Merkez İlçe ve SKM Başkanı Şaban Kaya, seçim çalışmaları ile ilgili bu güne kadar yapılan ve bundan sonra çalışmalar konusunda bilgi verdi. Aynı çalışmaların tüm ilçelerde yapıldığını söyleyen Kaya, “Adaylarımız ve projelerimiz halkımızdan büyük ilgi görüyor” dedi.

Saadet Partisi Sandık Müşahitleri Toplantısı Yaptı (1)

Belediye Meclis Üyesi Adaylarını temsilen kısa birer konuşma yapan adaylar ise şu mesajı verdiler;

Saadet Partisi Sandık Müşahitleri Toplantısı Yaptı (2)

SELÇUK AKBAŞ: “Temiz bir kadro olduğumuzu seçmen alenen söylüyor. Edirne’ye ikinci Sinan devrini getireceğiz”.

MEHMET SEVİNÇ: “1989 yılından beri bu davanın içindeyim. Bizim açımızdan en olumlu bir seçim”.

ÖZCAN ATALDI: “Herkes birbirini yemeye çalışıyor, biz proje üretiyoruz” diyerek Kırkpınar Güreşleri ve yeni güreş meydanı ile ilgili projeyi anlattı.

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin yaptığı selamlama konuşmasında, “Edirne 1994 yılındaki Belediye seçimlerinde şansını kaçırmıştı. Ama bu seçimde yakalayacak, inşallah. Biz proje ve hizmet partisiyiz. Bize, projelerinize kaynak nereden bulacaksınız, diye soruyorlar. Biz beş yıldızlı bir partiyiz. En büyük kaynak, israfı önlemek ve Belediye gelirlerini çarçur etmemektir, ettirmemektir. Seçmenimizden bize ‘hayır’ diyen yok. Bu sefer inşallah Saadet kazanacak ve Edirne kazanacak” dedi.

Programın sonunda İl Başkanı Ali Demirkıran, seçim çalışmaları usulleri konusunda bir sunum yaparak, “bizim davamız çınar ağacı gibidir, kökleri yerin derinliğindedir. Bizim ne zaman, nereden fışkıracağımız belli olmaz. Bu seçimde başta Edirne olmak üzere birçok yerden yeniden filizleneceğiz inşallah” şeklinde konuştu.
Saadet Partisi Sandık Müşahitleri Toplantısı Yaptı (3) Saadet Partisi Sandık Müşahitleri Toplantısı Yaptıkpk

 

 

 

 240 total views,  2 views today

Next Post

PINAR, “ Vergilendirilmiş gelir kutsaldır”

Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği vergi haftası nedeniyle Vergi Dairesi Başkanı İsmail Aslan’ı ziyaret etti.   Ziyaret sırasında konuşan Selahattin Pınar, Vergilendirilmiş kazancın kutsal kazanç olduğunu belirterek şunları söyledi; “ herkes kazandığı paranın vergisini verdiği zaman daha mutlu olur ve huzur içinde yaşar.her türk Vatandaşı devlete karşı yükümlülüklerini yerine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp