Saadet Partisi “Yerel Seçimlere hazırlık toplantısı” yapıldı

admin

Saadet Partisi Teşkilatları, Mart 2019 Yerel seçimlerine hazırlık için Genel Merkez’de toplandı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Genel Merkez Ankara’da yapılan toplantıya Türkiye’nin 81 İl’inden İl Seçim İşleri Başkanları ile İl Karargâh Başkanları katıldı. Toplantıya Edirne İl Teşkilatından Şaban Kaya ve Behlül İstil iştirak ettiler.

Ankara ‘da ki toplantı ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Merkez ilçe Başkanı Şaban Kaya, toplantı ile ilgili şunları aktardı; “Genel Merkezimizde gerçekleştirilen ‘Yerel Seçimlere hazırlık’ toplantısına ilimizi temsilen katıldık. Saadet Partisi olarak seçimlere 81 ilimizin tüm ilçe ve beldelerinde eksiksiz olarak ve en güçlü adaylarla katılacağız” dedi.

Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun da iştirak ettiği toplantıda Genel Başkan Yardımcılarının “seçim stratejilerimiz ve tanıtma” ile ilgili olarak sunumlar yaptıklarına vurgu yapan Şaban kaya, İllerden katılan Teşkilat yöneticilerinin ise kendi illerindeki çalışmalar hakkındaki bilgileri paylaştığını söyledi.

Şaban Kaya, Toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğu’nun, Her seçimin bir başlangıç olduğunu belirterek şöyle konuştuğunu belirtti, “Bu seçimlerden zaferle çıkmayı hedefliyoruz. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Hiç beklenmedik bir dönemde biri çıkar dünya şampiyonu olacak kişiyi alır mindere yapıştırır. Milli Görüş, Türkiye’ye geçmişte nasıl Belediyecilik anlayışı kazandırdı ise yine aynı heyecanla  ‘Efsane Belediyeciliği’ her yerde hayata geçirir” dedi.

Belediyelerin adeta ‘talan alanı’ haline getirildiğini belirten Karamollaoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü, “Yolsuzluk adeta kural odu, sıradan hale geldi. Bir yerde yapılan yolsuzluğu artık kimse umursamıyor. Hep dedik! Böyle giderse bu ülke batar diye. Evet, şimdi batıyor! Hakikaten Belediyeler yolsuzluk çamuruna battı. Yandaşa, akrabaya peşkeş çekildi. Yönetime geldiğimizde Belediyeler yolsuzluk çamurundan mutlaka çıkarılacak. Belediyecilik betona ve yüksek binalara mahkûm edilmeyecek. Bizim Belediye Başkanlarımız kapılarını hep halka açık tutacak. Bizim Başkanlarımız, halktan adamlar olacak” diyerek adayların özelliklerine vurgu yaptı.

 101 total views,  2 views today

Next Post

Emir; “Yeni Yepyeni bir Edirne için değişim şart”

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde AK Parti’nin sürpriz Belediye Başkan Adayı olarak konuşulan ismi Şemsettin Emir; Yepyeni bir Edirne için değişim şart” dedi.  Belediye başkanı olacak kişinin, Edirne şehrinin ruhunu önce anlaması, sonra hazmetmesi, sonra da onu yaşatmak için elinden geleni yapması gerekiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp