SAADET PARTİSİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran bir açıklama yaparak bayram ziyaretleri çerçevesinde Şehit Aileleri Derneğini ve Trakya Balkan Türkleri kültür ve dayanışma derneğini ziyaret ettiklerini söyledi.

saadet1

Ziyaretlere İl Başkanı Ali Demirkıran, Merkez ilçe Başkanı Şaban Kaya, il Mahalli idareler başkanı Sinan Tekin, Tanıtma Başkanı Selim Kaya ve STK il sorumlusu Kadir İriş katıldı.

Ali Demirkıran ziyaretlerde yaptığı konuşmada gerek ülkemizde gerekse dünyada huzur ve barış olmasını istiyorsak mutlaka güçlü olmak zorundayız. Biz güçlü olduğumuz zaman Ortadoğu’da ve Balkanlarda huzur vardı, barış vardı. Atalarımız ne güzel söylemişler;’’ İstiyorsan sulh-u salah, hazır ol cenge’’. Güçlü bir Türkiye yaşadığımız coğrafyada istikrar unsuru olacaktır. Bu gün gerek ülkemizde gerekse Müslüman ülkeler üzerinde bölme ve parçalama çabaları sürüyor. Büyük orta doğu projesinin bu amacı taşıdığı açıktır. Bunu gizleme ihtiyacı dahi duymuyorlar. Ben güçlüyüm, benim çıkarım var, benim istediğim olacak, diyor.

saadet2

Onların meşruiyet anlayışı budur. Saadet Partisi bu şer planların önünde bir sigorta gibidir. Bu bayram vesilesi ile bu oyunların farkında olmayı, toplumda kardeşliğin ve birlikteliğin tesis edilmesini temenni ediyoruz,dedi.

 

 162 total views,  2 views today

Next Post

Salvador Dali Resim Sergisi Törenle Açıldı

Dünya’ca ünlü İspanyol Ressam Salvador Dalı’nın 48 orijinal eserinin yer aldığı resim sergisi Ekmekçizade Kervansara’da törenle açıldı.sergi 3 Kasım’a kadar açık kalacak. Ünlü İspanyol Ressam Salvador Dalı’nın 48 orijinal eserinden oluşan resim sergisi törenle sanatseverlerin hizmetine girdi.   Ekmekçizade kervansaray’daki serginin açılış törenine Edirne Valisi HasanDuruer ,Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp