Saadet Partisinde Eğitim Çalışması

admin

Edirne’de Belediye Başkan adayını açıklayan Saadet Partisi, geçtiğimiz günlerde esnaf ziyaretleri ile seçim çalışmalarında ilk adımı atmıştı. Bir taraftan esnaf ziyaretlerini sürdüren Saadet Partisi, diğer taraftan da Meclis adayları ile eğitim çalışmalarına devam ediyor.

Sinan Tekin fotoğraf

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan adayı Av. Sinan Tekin; “Bu eğitim programı ile toplumsal kalkınmayı gerçekleştirecek, halkımızın geleceğe tam bir güven, huzur ve refah içinde ilerlemesine sağlayacak siyasal kadroların hazırlanması hedeflenmektedir. Ancak iyi yetişmiş insanlar doğru karar alabilir, sağlıklı politikalar ve projeler üretebilirler” dedi.


 

 91 total views,  2 views today

Next Post

Serhat Koleji Öğrencileri Meteoroloji Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Serhat Koleji 4. Sınıf öğrencileri Sosyal Bilgiler dersinde yaşadığımız Yer ünitesindeki Hava olayları konusuna bağlı olarak çarşamba günü Edirne Meteoroloji Müdürlüğü’ ne ziyaret gerçekleştirdi. Meteoroloji Müdürlüğünde görevli Kemal ve Serdar Beyler öğrencilerle ilgilendi,Yetkililer öğrencilerin sorularını yanıtladılar.Öğrencilerin heyecanlı anların yaşadığı ziyaretin ardından, Serhat Koleji Öğrencileri gezi hakkındaki izlenimlerini defterlerine yazarak bilgilerinin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp