SAADET PARTİSİ’NDEN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

admin

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, 15 Temmuz “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Av Tekin mesajında şunları kaydetti, “15 Temmuz darbe girişimi karşısında göğsünü siper ederek darbeyi engelleyen aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnetlerimizi sunuyoruz. Hain girişimlerle bir daha karşılaşmayacağımız bir Türkiye temennisi ile 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun” diyen Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, sözlerinin devamında iktidara ilişkin de şu eleştirileri getirdi; “15 Temmuz’u gerçek manada anlamak 15 Temmuz’dan ders çıkarmakla mümkün olacaktır. Bunun en önemli şartı da eğitimi milli, ekonomisi güçlü, yargısı bağımsız, kardeşlik yurdu bir Türkiye’yi kurmaktır. Hiç kimsenin darbeyi aklından bile geçiremeyeceği köklü hukuki, siyasi ve demokratik dönüşümleri gerçekleştirmektir” şeklinde konuştu.

 215 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN : "CUMHURİYET'İN KAZANIMLARINDAN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ"

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 15 Temmuz gecesinin Türk milletinin tarihinde ayrı bir yere sahip olduğunu belirterek, “Darbelerden çok çekmiş olan bu millet bundan sonra hiçbir darbeye geçit vermeyecektir” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Gürkan şunları söyledi: “15 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp