Saadet Partisi’nden 23 Nisan Mesajı

admin

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı
, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Demirkıran’ın mesajı şöyle;

 

“Türkiye Büyük Millet Meclisi, işgal edilmiş vatan topraklarını kurtarmak ve bu topraklar üzerinde bağımsız bir devlet kurmak üzere kurulmuştur. Bu hedefi gerçekleştirmek içinde; hâkimiyetin “kayıtsız-şartsız” millete ait olduğu prensibinden hareket edilmiştir. Milletimiz dualarla açılan Meclis’in öncülüğünde tarihe adını altın harflerle yazdıran bir kurtuluş destanına imza atmıştır.

Ancak bugün geldiğimiz noktada bağımsızlığımız, Milletimizi millet yapan değerlerimiz, kayıtsız-şartsız millete ait olması gereken egemenliğimiz ne durumdadır?  93 yıl önce vatanın kurtuluşuna ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluşuna temel teşkil eden “Bağımsızlık”, “Milli İrade” gibi değerler bugün ağır bir tahribatla karşı karşıyadır.
Milleti millet yapan değerlerin yerine, bu değerleri yozlaştıran Avrupa Birliği kriterleri getirilerek zina suç olmaktan çıkarılmış, eşcinsellik serbest hale getirilmiş, hatta dernek kurmalarına izin verilmiş,  domuz kasaplık hayvan sınıfına alınmış, çıkarılan toprak satışı kanunu ile ülke toprağı  yabancıların eline geçmeye başlamıştır. Türkiye’nin kurtuluşunu Avrupa Birliği içinde görmenin, milli irade ile ne kadar örtüşebileceğini milletimizin vicdanına sunuyorum.

Biz Saadet Partisi olarak, “bağımsızlığımız” ve “milli egemenliğimiz” üzerinde oluşan tahribat ve yaranın ortadan kaldırılması için 23 Nisan 1920’de kurulan TBMM nasıl bir millete öncülük yaparak, ülkeyi işgalden kurtarıp Türkiye Cumhuriyeti’ni kurduysa, aynı TBMM bugünde tarihi ve manevi bağlarla bağlı olduğumuz mazlum İslam coğrafyasını da işgalden kurtarmanın öncülüğünü yapmalıdır. Sahip olduğumuz tarihi geçmiş ülkemize bu vazifeyi yüklemektedir.

23 Nisan aynı zamanda çocuklarımıza armağan edilmiş bir bayramdır. En değerli varlığımız çocuklarımızdır. Onlar geleceğimizin teminatıdır. Ahlaki ve manevi değerlere bağlı, vatan sevgisiyle büyüyen bir nesil yetiştirdiğimiz takdirde geleceğimiz güvencede olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

saadet_partisi_edirne_il_baskani_demirkiran_temiz_bir_nesil_icin_zina_suc_sayilsin_imza_kampanyasini_baslatacagiz_h992

 152 total views,  2 views today

Next Post

Cibali Karakolu Tiyatro Severlerle Buluştu

Edirne Belediye Başkanlığı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, Hayrabolu Belediye Tiyatrosu “Cibali Karakolu” ile Halk Eğitim Merkezi’nde Edirneli tiyatro severlerle buluştu. Oyun öncesinde bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne’nin bu tür sosyal aktivitelere ihtiyacı olduğunu belirtti ve vatandaşların oyuna büyük ilgi göstermesinin bunun en büyük kanıtı olduğunu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp