Saadet Partisi’nden AK Parti ve CHP ziyareti

admin

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz günlerde İl kongrelerini yapan AK Parti ve CHP İl Başkanlarını ziyaret ederek tebrik etti.

İl Teşkilat Başkanı Recep İriş ve Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya ile birlikte AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe ve CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’yı makamlarında ziyaret eden Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, kendilerini tebrik ederek hayırlı çalışmalar temennisine bulundu.

Ali Demirkıran açıklamasında; “Edirne’deki siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları olarak ülke ve şehrimizle ilgili meselelere çözüm aramak için zaman zaman bir araya geliyor, fikir alış verişinde bulunuyoruz. Biz biliyoruz ki, hepimiz aynı gemideyiz. Mücadelemiz birbirimizle değil, ülkemizin kalkınması ve gelişmesi için çaba sarf etmektir” şeklinde konuştu.

 158 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’nin gururu Modavizyon İhracatını % 30 Artırdı

1 Milyar dolar ciroya sahip Şahinler Holding’in, Edirne’de 3000 kişiye istihdam sağlayan Modavizyon Fabrikası, ihracatını 2017 yılında %30 artırdı. Edirne Modavizyon Fabrikasında düzenlenen basın toplantısına Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Modavizyon Genel Müdürü Turgut Bakır, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp