Saadet Partisi’nden Bayram mesajı; Ramazan Bayramı, ‘yeryüzünde adil bir düzen’in kurulmasına vesile olsun!

admin

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin Ramazan Bayramı mesajı yayımladı…

Ramazan Bayramı mesajında sabır, birlik ve beraberlik mesajı veren Av. Tekin, Yaklaşık bir buçuk yıldır korona günlerinde milletimizin büyük fedakârlıklar gösterdiğini belirterek, “Aramıza mesafeler konsa da gönüllerimizin beraber olmasını engelleyemedi, birbirlerimizin kıymetini daha iyi anlama imkânı bulduk, sabrın önemini daha iyi anladık. Çünkü bayramlar sevgi, mutluluk, kardeşlik, birlik ve daha çok paylaşım iklimleridir” açıklamasını yaptı.

Mübarek Ramazan ayı ve Bayram’da dahi zulüm ve sıkıntıların artarak devam ettiği bir dönemden geçtiğimize vurgu yapan Av. Sinan Tekin, “zalimler şunu iyi bilmeli ki, ‘zulüm ile abad olunmaz’. Mazlumlara düşen sabretmek ve meşru zeminde mücadelesini vermektir. Şu gerçeği de unutmayalım; insanlık için gerçek bayram, ‘yeryüzünde adil bir düzen’in kurulmasıdır. Çünkü o zaman zulüm ve sömürü yok olur, onun yerini ‘adil paylaşım’ alır” ifadesini kullandı.

Av. Tekin, “yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen adil bir düzene kavuşma, saadet ve mutluluk dolu günlere ulaşma dileğiyle tüm Müslümanların Ramazan Bayramı kutlu olsun” şeklide konuştu.

 574 total views,  2 views today

Next Post

CHP’Lİ VEKİLLER DEV PANKARTI KÖPRÜYE ASTI.. BOĞAZA NAZIR DEV 128 MİLYAR DOLAR NEREDE PANKARTI!

CHP’li vekiller Sera Kadıgil, Mahmut Tanal ve Ali Mahir Başarır, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne, diğer adıyla Boğaziçi Köprüsü’ne dev “128 Milyar Dolar Nerede?” pankartını astı. CHP’li vekiller, pankartı indirmeye gelen görevli polislere “Sizin için yaptık” dediler. CHP İstanbul Milletvekilleri Sera Kadıgil ve Av. Mahmut Tanal ile CHP Mersin Milletvekili Ali […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp