Saadet Partisinden “Engelliler günü” mesajı

admin

“Engelli insanlara sahip çıkmak insanlık görevidir”

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, 3 Aralık “Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle Edirne Engelliler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete İl Başkan Yardımcısı Selim Kaya, Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya ile Merkez İlçe Yönetiminden Şükrü Tuncer, Şaban Aka katıldılar.

 

“Engelliler Günü”nü kutlayan Selim Kaya, “Ülkemiz nüfusunun % 12’sinden fazlasını engelli vatandaşlarımızdan oluşturmaktadır.   Saadet Partisi olarak engelli vatandaşlarımızın sorunlarıyla samimi bir şekilde ilgilenmekteyiz. Bu amaçla Genel Merkezimizde kurulan ‘Engelliler Koordinasyon Merkezi’ her platformda engellilerin sesi ve savunucusu olmuş ve olmaya devam etmektedir.  Çünkü biz inanıyoruz ki, engelli insanlara sahip çıkmak ulvi bir insanlık görevidir” dedi.

 

Ziyaretten memnun olduklarını söyleyen Engelli Dernek Yöneticileri, Saadet Partisi’nin Engelli vatandaşlarla yakından ilgilenmesi memnuniyet verici.  Kendilerine teşekkür ediyoruz” dediler.

 

 150 total views,  2 views today

Next Post

Pekcanlı; “Kadının seçme ve seçilme hakkı Atatürk’ün en önemli devrimlerindendir.”

 CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yayınladığı mesajda; Kadınlarımızın sosyal kültürel alanlarda eğitimde hukukta aile içinde çalışma hayatında toplumsal yaşamda ve siyasette erkeklerle eşit haklara sahip olduğunu ifade erek sözlerine şöyle devam etti; “Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk “ Ey Kahraman Türk Kadını sen yerde sürünmeye değil omuzlar üzerinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp