Saadet Partisi’nden İlçe Ziyaretleri

admin

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş ve İl Başkanı Ali Demirkıran Keşan, İpsala ve Meriç İlçelerini ziyaret etti. Edirne Merkez’de olduğu gibi İlçelerde de seçim çalışmalarına hız veren Saadet Partisi, İlçelerdeki çalışmaları yerinde izlemek ve teşkilat mensuplarıyla buluşmak üzere Keşan ve İpsala İlçeleri ile Meriç’in Subaşı Beldesini ziyaret etti. Keşan’da köy ve mahalle temsilcileriyle bir toplantı yapıldı, ve seçimde yapılacak çalışmalar masaya yatırdı. Toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Keşan İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Zontul, gerek kadro, gerekse proje bakımından seçime en hazırlıklı parti olduklarını ifade ederek, “Keşan’ı Milli Görüş Belediyeciliği ile tanıştırmak için canla başla çalışıyoruz. Saadet Kazanınca, Keşan kazanacak” dedi.

saadet partisi seçim gezileri (1)

İl Başkanı Ali Demirkıran ise nasıl çalışılması ve seçim çalışmalarında nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme yaptı. Toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş ise, “ülkeye yön ve verecek insanlar seçimle iş başına geliyor. Milli Görüş, tanzim edici ve düzenleyici bir medeniyetin adıdır. Bizim medeniyetimizde her sorunun çözümü var. Milli Görüş Belediyeciliği 1989 – 1999 yılları arasında ülkemizin nüfus olarak üçte ikisinde bunu ispat etti. Şimdi sıra Edirne’mizde” diyerek tüm teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi. Günün ikinci ziyareti İpsala ilçesine yapıldı. İlçe Teşkilat binası ile seçim bürosu ziyaret edildikten sonra birlikte Mahalle ziyaretleri yapıldı. İpsala’da üç dönem Belediye Başkanlığı yapmış sevilen sayılan Saadet Adayı Emin Başaran’la bu seçimlerde Saadet Partisi İpsala’da başa güreşiyor. Emin Başaran, “İpsala Belediyesinde halkımızla üç dönem beraber olduk. Bizden memnun olmayan insan yoktur. Allah’ın izniyle bu yarışın favorisi biziz. Hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

saadet partisi seçim gezileri (2)

Son durak ise Meriç ilçesinin Subaşı Beldesi oldu. Subaşı Beldesinde Saadet Partisi’nin sevilen genç Belediye Başkan adayı Hıdır Taşkın ve Meclis üyeleriyle görüşülerek çalışmalar hakkında bilgi alındı. Belediye Başkan Adayı Hıdır Taşkın, “Beldemiz Milli Görüş Belediyeciliği ile layık olduğu yere gelecektir. Milli Görüş, halka hizmeti hakka hizmet bilir. Biz hizmete hazırız” şeklinde konuştu.

 134 total views,  2 views today

Next Post

İşadamları yatırım fırsatlarını değerlendirmek için Edirne'de

Altınbaş Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş ve Nurteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nalbant yatırım imkanlarını değerlendirmek için Edirne’ye geldi.  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt’u ziyaret eden işadamları Edirne ve yatırım olanakları hakkında bilgi aldılar. Mücevherat sektöründe Altınbaş ve Assos markalarıyla faaliyet gösteren Altınbaş […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp