Saadet Partisi’nden Köy Ziyaretleri

admin

Çarşı ve Mahalle ziyaretlerinin ilk turunu tamamlayan Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, geçtiğimiz hafta köy ziyaretlerine başladı. Hafta içinde ekipler halinde Keşan ve Uzunköprü’nün tüm Belde ve Köy ziyaretleri tamamlandıktan sonra Pazar günü de Edirne Merkez Köyleri ziyaret edildi.Ziyaretlerde, Temsilci ve Sandık Başkanları ile 30 Mart yerel seçimleri konusunda bilgilendirme ve değerlendirme yapıldı.  Ayrıca, Köylü vatandaşlarla da sohbetler yapılarak dert ve dilekleri dinlendi.

saadet partisi köy ziyaretleri (1)

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya, “son günlerde yağan yağmurlarla çiftçimizin yüzü gülmüştür.  Ancak Hükümetin uyguladığı yanlış tarım politikaları sebebiyle çiftçinin emeğinin karşılığını alamadığı görülmektedir.  Çünkü mazot, gübre, ilaç giderleri çok yüksektir” dedi.

saadet partisi köy ziyaretleri (2)

Hayvancılıkla uğraşanların halinin de  farklı olmadığına işaret eden Kaya, “Hayvancılık konusunda yerli üreticilerimiz destekleneceği yerde ithalat kapıları açılarak yabancı üreticilerin ekmeğine yağ sürülmektedir” şeklinde konuştu.

saadet partisi köy ziyaretleri

Şaban Kaya devamla, “Saadet Partisi olarak Hükümete sesleniyoruz! Ülkenin imkânlarını yabancılara peşkeş çekeceğinize kendi çiftçimizi, üreticimizi teşvik edin, destekleyin.  Milli Ekonomiye dönün” çağrısında bulundu.

 

 29 total views,  2 views today

Next Post

BİŞDER Bir yıllık çalışmasını değerlendirdi

Balkan İş Dayanışma Derneği (BİŞDER)’de  yapılan toplantıda  derneğin bir yıllık çalışmaları masaya yatırıldı.  Toplantıda  ilk olarak ekranda derneğin çalışmaları  görüntülendi.   Daha sonra söz alan Bişder  Genel Sekreteri  Yasin Atik, 11 Ocak tarihinde Margi otelde yapılan 6. Olağan genel kurul neticesinde  Üyelerin teveccühleriyle  arkadaşları ile birlikte  derneğin yönetimine seçildiklerini  belirterek şunları  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp