Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş ve İl Başkanı Ali Demirkıran Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden seçilen Prof Dr Erhan Tabakoğlu’ na “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.
Saadet Partisi Mustafa İriş görüşmede yeniden göreve gelen Tabakoğlu’nu tebrik ederek çalışmalarında başarılar temenni etti. “Vasıflı, fedakar gençlerin yetişmesi için canla başla gayret eden Trakya Üniversitesi camiasına sayın Rektörümüzün nezdinde teşekkür ediyorum” diyen Mustafa İriş , “Helal- haram hassasiyeti olan , ülkesi ve milleti için çalışmayı en önemli görev addeden, dünyayla rekabet edebilecek gençlerin yetişmesi ülkemizin en önemli meselesidir. Yaşanabilir bir Türkiye’nin kurulması donanımlı, kendine güvenen , tarihinin ve kültürünün boyasıyla boyanmış, yüksek ahlak sahibi gençlerle mümkündür”,dedi.
Trakya üniversitesinin çalışmaları, balkanlarda yapılan etkili faaliyetler hakkında bilgiler veren TÜ Rektörü Erhan Tabakoğlu bu ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti ve Saadet Partisi heyetine teşekkür etti.