Saadet Tam Kadro Sahada

admin

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Tekin, “Milletimiz bizi her gittiğimiz yerde büyük bir teveccühle karşılıyor” dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Sinan Tekin, önceki gün beraberinde kalabalık bir heyetle Saraçlar Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu Tekin yaptığı açıklamada, AKP Hükümetini ve politikalarını eleştirdi. Tekin şöyle konuştu; “Esnafımız AKP iktidarında en kötü günlerini yaşıyor. Şöyle bir İstatiski bilgi vermek istiyorum. Son 12 yılda, yani AK Parti iktidarı döneminde alış veriş merkezlerinin (AVM) sayısı Türkiye genelinde yüzde 400 artmış durumdadır. Türkiye genelinde toplam 310 AVM var. Ülkemiz adeta ‘AVM Cumhuuriyeti’ haline getirildi. İnsanlar bu alış veriş merkezlerine yönlendiriliyor. Esnafımız kepenk kapatmak zorunda kalmıştır. Bunun vebali hükümettedir.” dedi.

saadet partisi (1)

Av. Sinan Tekin, Saadet Partisi’nin Belediyecilik anlayışının farklı olduğuna da vurgu yaparak, “bizim temel ilkelerimiz var. Biz, aklımıza geleni değil, Temel ilkelerimizi uygulayarak hizmetlerimizi yaparız” şeklinde konuştu.

saadet partisi

Av. TEKİN, SAADET PARTISI’NIN TEMEL ILKELERINDEN BAZILARINI ISE ŞÖYLE AÇIKLADI;

“Saadet Partisi olarak Belediye’de göreve geldiğimizde “katılımcı demokrasi” ilkelerini uygulayacağız. Yani kararları alırken, yönetirken Sivil Toplum Kuruluşlarının da halkımızın da sesine kulak vereceğiz.

saadet partisikpk

Şeffaf ve hesap verebilir yönetim anlayışını esas alacağız.

Öncü ve örnek belediyecilik anlayışı ile Edirne’yi “örnek kent” yapacağız.

Son 50 yılda yanlış imar planlaması ile şehrimizin tarihi vasfı büyük zarar görmüş olsa da, biz göreve geldiğimizde Osmanlı Şehir vasfının korunması için gerekli hassasiyeti göstereceğiz. Saadet kazanınca Edirne kazanacak. Çünkü bizim bir temel ilkemiz de dürüst, güvenilir, adil ve tarafsız olmaktır.”

 

 

 127 total views,  2 views today

Next Post

SERVİS ARAÇLARI ODASINA BAŞKAN ERÇETİN YENİDEN ADAY

02 Mart 2014 Pazar günü saat 11’de Esnaf Kefalet düğün salonunda yapılacak olan Edirne Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odasının genel kurulunda, Başkan Nezahattin ERÇETİN ekibiyle birlikte yeniden aday olduğunu açıkladı. Başkan ERÇETİN dokuz yıllık görev süresince üyelerine en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını, görev süresi içinde servis araçlarına tahdit getirdiklerini ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp