Saadet Yerel Yönetim Okulu Üçüncü Konferansını Yaptı

admin

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı Mahalli İdareler Başkanlığının tertiplediği Yerel Yönetim Okulu konferansları devam ediyor.

Edirne Ticaret Ve Sanayi Odasında üçüncüsü gerçekleştirilen  ‘’Stratejik Yönetim Bakışı ile Belediyecilik ‘’konulu konferans büyük ilgi ile takip edildi.

Bu ayki konferansın konuşmacıları Eminönü eski belediye Başkan yardımcısı ‘’Kalite Yönetimi ve Eğitim danışmanı’’ Hasan Birkan ile ‘’Kalite Yönetim Danışmanı’’ Osman Cerrahoğlu idi.

Konferansın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Mahalli İdareler Başkanı Av Sinan Tekin ‘’2014 yılındaki yerel seçimlere Saadet Partisi olarak en güçlü ve donanımlı kadrolarla hazırlanıyoruz. Osmanlı devletine yüzyıla yakın süre başkentlik yapmış olan Edirne’mizi Millî Görüş belediyeciliği ile taçlandırmak istiyoruz. Şehrimiz yıllardır ehil olmayan yönetimler elinde perişan edilmiştir. Ulaşım, çarpık yapılaşma, şehirde yaşayanlara zehir solutan çöplük sorunu gibi pek çok sorunun çözümü ancak Saadet Partisinin yerel yönetimlerde söz sahibi olmasıyla çözülür, dedi.

Daha sonra Hasan Birkan ve Osman Cerrahoğlu ‘’Stratejik yönetim bakışı ile belediyecilik’’ konulu sunumlarını yaptılar.

Konferansa Genel Başkan yardımcısı Mustafa İriş  ve  İl Başkanı Ali Demirkıran ‘da katıldılar.IMG_1298

 330 total views,  2 views today

Next Post

Marmara’nın Günübirlik Bahçesi Edirne

Tarihi ve kültürel olduğu kadar doğal güzellikleriyle de adından söz ettiren Edirne, Marmara Bölgesi’ndeki illerin günübirlik turlarıyla dolup taşıyor. Başta İstanbul olmak üzere Bursa, Kocaeli, Tekirdağ ve Çanakkale’den her gün binlerce ziyaretçi Edirne’ye gelerek turistik yerleri ziyaret ediyor. Mayıs ayıyla birlikte Edirne sokaklarında gözle görülür bir hareketlenme yaşanmaya başladı. Tarihi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp