Saffet Sancaklı’dan MHP İl Başkanlığına Ziyaret

admin

Eski milli futbolcu ve Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Saffet Sancaklı, Kırklareli Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı, Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz ve Eski Dönem Belediye Başkanı Mehmet Bayram Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti.

safftet sancaklı mhp ziyaret

İl Başkanı Dr. Gürsel Şimşek, İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek, Merkez İlçe Başkanı Hakan Özkan, Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar ve başkan yardımcıları tarafından karşılanan misafirlerle il teşkilatında 30 Mart 2014 Mahalli ve İdareler Seçim sonuçları hakkında geniş kapsamlı değerlendirmeler yapıldı.

safftet sancaklı mhp ziyaret (2)

MYK Üyesi Saffet Sancaklı Edirne’de alınan sonucun büyük bir başarıya imza attığını belirterek, bu sonuçtan ziyadesiyle mutlu olduğunu belirtti.

İl Başkanlığından ayrılan MYK Üyesi Saffet Sancaklı Havsa Fenerbahçeliler Derneğinin düzenlemiş olduğu Fenerbahçe Şampiyonluk etkinliğine katıldı.


safftet sancaklı mhp ziyaret (1)

 

 180 total views,  2 views today

Next Post

Bozkurt “Fedakar annelerin mutlu gününü kutluyorum”

CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt “Hayata gözümüzü açtığımız andan itibaren; sevgi dolu yüzü, muazzam merhameti ve eşsiz şefkatiyle karşılaştığımız annelerin, bu anlamlı günlerini kutluyorum” dedi Bozkurt yaptığı yazılı basın açıklamasında “Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü olarak kutlanmaktadır. Anneler Günü evrensel bir gündür. Anneler Günü ülkemizde 1955 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp