Safir Koleji anasınıfı öğrencilerinden Kızılay’a ziyaret

admin

Edirne Safir Koleji Anasınıfı öğrencileri Kızılay Haftası kapsamında ildeki Kızılay’ın kan merkezi ve aşevine gittiler. Öğrenciler Kızılay’ın kuruluş amacını, görevlerini yerinde görerek öğrenmiş oldular. Öğrencilere kan merkezinde işleyişin nasıl olduğu anlatıldı. Aşevinde ihtiyaç sahiplerine yemeklerin nasıl yapıldığından ve ulaştırıldığından bahsedildi.

Öğrenciler ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için topladıkları kıyafet, ayakkabı, oyuncak, mont gibi eşyaları da Kızılay görevlilerine teslim ederek yardımlaşmanın önemini anlayıp, yardımlaştıkları için mutlulukla doldular.

 

 

 79 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde oryantasyon programı

Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrencilere yönelik kapsamlı bir oryantasyon programı düzenledi. “Üniversite Yaşamına Uyum Programı” başlıklı tanışma ve bilgilendirme toplantısı, Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü toplantı salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat Yurtcan, Enstitü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp