Safir Koleji Çoştu

admin

Milli,yerli ve çalışkan bir nesil parolasıyla Edirne’de eğitim öğretim hayatına başlayan Safir Koleji; 4.sınıftan 11.sınıfa kadar Bursluluk Sınavı düzenlemektedir.

6-7 Ocak tarihinde 10.00 ile 14.00 seansları şeklinde gerçekleşecek olan Bursluluk Sınavına 4 gün kala 3000 den fazla öğrencinin başvurması Safir Koleji’nin akademik anlamda şehirde ilgi ve alaka gördüğünün emareleri olarak değerlendirildi.

Konuyla ilgili Okul Müdürü Emin Polat:’’Esasında Edirneli velilerimizin teveccühüne sahip olmak güzel bir duygu.Her manada rüştümüzü ispat edeceğimiz uzun yıllar bizleri beklemekte. Bursluluk Sınavına Başvuru yapan öğrencilerimizin tamamını kurumumuzda ağırlamak istiyoruz. Uzunköprü’den başvuran evlatlarımız için  Hükümet Konağı önünden araçlarımız her seans başı kalkacak. Edirne merkezde ise ErastaAVM önünde servislerimiz hazır olacak.Haricinde kendi araçları ile sınavımıza gelecek olan veli ve öğrencilerimizi kurumumuzda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.Şimdiden tüm öğrencilerimize sınavlarında başarılar diliyorum’’ dedi.

 145 total views,  2 views today

Next Post

Kongrenin yankıları sürüyor

30 Aralık 2017 Cumartesi Günü Başbakan Binali Yıldırım’ın da  katılımıyla Mimar Sinan Spor Salonunda gerçekleşen (2017 yılının Son İl Kongresi) AK Parti Edirne 6. Olağan İl Kongresinin aradan 4 gün geçmesine rağmen yankıları sürüyor. Kongreye Günler öncesinden gece gündüz demeden hazırlık yapan ve delegelerle tek tek görüşüp bir çok delegenin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp