Safir Koleji öğrencisinden “cumhuriyet” konulu resim yarışmasında başarı

admin

Özel Safir İlkokulu 1/A sınıfı öğrencilerinden Çağan Şenyaman, Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul öğrencileri arasında düzenlenen “Cumhuriyet” konulu resim yarışmasında 2.’lik ödülüne layık görüldü.

İl çapında birçok öğrencinin katılım gösterdiği yarışmanın ödül töreni 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sabahı Edirne Valisi Günay Özdemir, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salim Afgün ve Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etmesiyle gerçekleştirildi.

Ödül almaya hak kazanan en küçük öğrenci olan Çağan Şenyaman’ı ve yarışmaya katılımı için öğrencisini destekleyen tüm öğretmenlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 227 total views,  2 views today

Next Post

Okul yaptıran hayırseverlere plaket

Okullarımızın kurumsal kimliklerini ön plana çıkararak öğrencilerimizin, okullarına isimlerini veren değerli insanları tanımalarını sağlamak amacıyla, Edirne Valiliği himayelerinde, İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen “İsmiyle Müsemma Okullar Projesi” kapsamında; Edirne Merkez İlçe ve 8 ilçemizde okul yaptıran hayırseverlere düzenlenen törenle plaket takdim edildi.        Çocuklarımıza, gençlerimize yapılan her yatırım, ülkenin geleceğine, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp