Safir Koleji velileriyle kahvaltıda bir araya geldi

admin

Edirne Safir Koleji veli ve öğretmenleri kahvaltıda bir araya geldi. Veliler ve öğretmenler tanışıp kaynaşırken sene içinde yapılacak akademik ve sosyal faaliyetler hakkında konuştular.

 

 

 

 

 

 

 

İlkokul öğrenci ve velileri sınıf öğretmenleri ile bir araya gelirken, ortaokul ve lise grubu velilerimiz, öğrencilerimizin mentör öğretmenleri ve diğer branş öğretmenleri ile kahvaltıda buluştular. Tanışma ve kaynaşma amaçlı düzenlenen kahvaltıya tüm velilerimiz ilgi gösterdi ve beğeniyle karşıladılar.

Kahvaltı sırasında konuşma yapan Edirne Safir Koleji Kampüs Müdürü Emin Polat, “Safir Koleji olarak veli-okul iletişiminin güçlü olması gerektiğine inanıyor ve bu iletişimi güçlendirmek için bu gibi faaliyetler düzenlemeyi amaçlıyoruz. Bizlerin iletişimi ne kadar kuvvetli olursa bunun öğrencilerimize her anlamda olumlu yansımasını göreceğimizi düşünüyoruz. Okul ve velinin birbirini dinlemesi, ihtiyaçların her iki taraf için de saptanıp buna yönelik çözümler üretilmesi bizler için çok değerlidir. Düşünce ve önerilerinize her zaman açık olduğumuzu belirtmek isterim. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” diyerek sözlerini bitirdi. Hoş sohbet ve kaynaşma ile geçen günün sonunda veliler okul yönetimi ve öğretmenlerine teşekkürlerini sunarak memnuniyetle ayrıldılar.

 142 total views,  2 views today

Next Post

BAŞBAKAN YARDIMCISI HAKAN ÇAVUŞOĞLU İPSALA'DA

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti ilçe kongresine katılmak ve bir dizi temaslarda bulunmak üzere bugün Edirne’nin İpsala ilçesini ziyaret etti.                 Çavuşoğlu’nu İpsala’da Edirne Valisi Güney Özdemir, Edirne Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, İpsala Kaymakamı Ali Uysal, İpsala Belediye Başkanı Mehmet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp