Safir Koleji’den Vali Özdemir’e ziyaret

admin

Edirne Safir Koleji Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, Canan Öztürk başkanlığında Edirne Valisi Sayın Günay Özdemir’e nezaket ziyaretinde bulundular. Özel okulların o yörede yaşayan gençlere mutlaka katkı sunacağını ifade eden Özdemir, Okul Aile Birliği gibi yapıların okul yönetiminde olumlu sonuçlar doğurduğunu belirtti.

Yönetim Kurulu Başkanı Canan Öztürk:’’ Safir Koleji maddi ve manevi anlamda önemli fedakârlıklar yaparak Edirne’mize akademik,sosyal, kültürel açıdan hizmetler sunmaktadır. Doğrusu eğitim zor ve meşakkatli bir iş olduğunu en iyi biz veliler biliyoruz. Kolejimizin kültür sanat noktasında bir nebze olsun yükünü hafifletmek için gayret göstereceğiz. Elbette eğitimin önemli bir paydaşı olan veli-okul koordinasyonunu da sağlamaya gayret edeceğiz.

Vali Bey’e göstermiş olduğu ilgi ve alakası için yönetim kurulu üyelerimiz adına ve tüm Safir Koleji velileri adına teşekkür ediyoruz.’’dedi.

 

 148 total views,  2 views today

Next Post

“Recep Gürkan’ın konuşması Kongreye Damga vurdu”

06 Ocak 2018 Cumartesi günü ETSO Konferans Salonunda gerçekleşen CHP İl Kongresinde bir konuşma yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; yaptığı konuşma ile parti üyeleri tarafından ayakta alkışlandı Yaklaşık olarak 35 dakika konuşan Gürkan, CHP üyelerinin büyük takdirini topladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan yaptığı konuşmada; “Önceki dönem il başkanlarından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp