Safir Koleji’nden büyük başarı

admin

Eylül ayında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Edirne Safir Koleji kısa zamanda akademik başarıları ile ses getirmeye devam ediyor.

Türkiye Geneli Deneme Sınavında 110.000 öğrencinin katıldığı 5.sınıf seviyesindeEdirne İl Birinciliğini kazandı. Türkiye Genelinde ise 5.sınıf seviyesinde 3.oldu. Edirne ilinden toplam 20 okulun deneme sınavına katılım gösterdiği ölçme-değerlendirme faaliyeti tamamlandı.

Yine Türkiye Geneli Deneme sınavında 8.sınaf seviyesinde Edirne İl İkinciliğini elde ederken Türkiye Genelinde ise 4.oldu.

Konuyla ilgili Safir Koleji Müdürü Emin Polat şöyle dedi: ‘’Edirne’de henüz birinci yılımız olmasına rağmen eğitim öğretim faaliyetlerine başladığımız günden beri öncelikle Edirne’mizin eğitim hayatına, daha sonra ülkemizin geleceği gençlere iyi bir eğitim nasıl verebiliriz duygusu çok çalışmamızda bizleri tetikleyen en önemli unsur oldu. Elbette evlatlarımıza sporu, sanatı, kültürü unutturmadan akademik çalışmalara devam ediyoruz.

Hafta içi, ek etüt saatleri, hafta sonu öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda verdiğimiz ücretsiz kurslar, esasında kısa sürede başarıyı yakalamamıza büyük katkı sundu. Biz, kurum olarak önce eğitim diyoruz. Bu noktada başarıya katkı sunan fedakâr öğretmen arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum. Başarılı olan evlatlarımızı kutluyorum. Edirne’miz adına daha büyük başarılarda hep birlikte Safir Koleji ailesi olarak yer alacağımıza canı gönülden inanıyorum.’’dedi.

 

 

 1,125 total views,  2 views today

Next Post

Erdin Bircan: 2018 AKP karanlığından kurtulma yılı olacak

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan 2018 yılının AKP karanlığından kurtuluşun başlangıcı olduğunu belirterek, “Sabaha en yakın zaman gecenin en karanlık olduğu andır. AKP,bütün çırpınışına rağmen ülkemizin üzerine yeniden doğacak aydınlığı kapatamayacak. En geç 2019 yılında bütün bu çürümüşlükten kurtulacağız” diyerek yeni yılı kutladı. CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp