Safir Koleji’nden İftar Yemeği

admin

Özel Safir Koleji Edirne Kampüsünün düzenlemiş olduğu iftar yemeği kampüsün bahçesinden çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti. İftar yemeğine, Safir Okulları Genel Müdürü Dr. Cemil Keskin, Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Rıdvan Canım, Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Müdürü Ataman Alkan, Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Çiftçi, Edirne Bahçeşehir İlkokul ve Ortaokul Müdürü Mahmut Boztürk, Edirne Karadenizliler Derneği Başkanı Yunus Ekşi, Okul Müdürü Emin Polat,  Okul Yöneticileri, Öğretmenler ve Veliler katıldı.

 

Düzenlenen İftar yemeği ile ilgili açıklama yapan Safir  Okulları Genel Müdürü Dr. Cemil Keskin; “11 Ayın Sultanı Ramazan ayı tüm güzelliği ve bereketiyle yaşanmaya devam ediyor. Manevi duyguların yoğunlaştığı rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayına ulaşmış bulunuyoruz. Böyle manevi atmosfer taşıyan günler, aylar ve bayramlar toplumumuzda baş gösteren sosyal zedelenmenin tamiri ve kardeşlik ilişkilerinin güçlendirilmesi bakımından önemli bir fırsattır. Bu mübarek ayda, bu güzel iftar akşamında Serhad Şehri Edirne’de olmak ve değerli misafirlerimizle birlikte iftarımızı açmak bizi ayrıca mutlu etti.  Ben buradan bu geceye katılan Velilerimize, öğretmenlerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyorum. Yaklaşan mübarek Ramazan Bayramınızı da şimdiden en içten ve samimi duygularımla kutlar, ailenizle birlikte nice sağlıklı ve huzurlu bayramlar dilerim” dedi.

 

 196 total views,  2 views today

Next Post

Edirnespor’da Savaş Üner İle Yola Devam

Spor – Toto Bölgesel Amatör Lig takımlarından olan Edirnespor,  Olağan Genel Kurulu Muhammer Şener Tesislerinde üyelerin katılımı ile gerçekleşti. Mevcut Başkan Savaş Üner, Edirnespor Kulübü Başkanlığına üyelerin oyu ile tekrar seçildi. Edirnespor, kongresinde  tüzük değişikliğine gidilerek üyelerin oylarıyla yönetim listesi 25 kişiden 16 kişiye düştü. Edirnespor Kongresi Saygı Duruşu ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp