Safir Koleji’nden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

admin

17 Aralık 2018 tarihinde Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Dr. Önder ARPACI’ya ziyaretler devam ediyor. Edirne Safir Koleji Kampüs Müdürü Bahattin EREL başkanlığında Okul Aile Birliği üyeleri,Edirne İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Önder ARPACI’yı makamında ziyaret etti. Safir Koleji’nin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan İl Milli Eğitim Müdürü Arpacı, okul yönetimi ile sohbet edip çalışmalar hakkında bilgi aldı.    Gazetemize açıklama yapan Edirne Safir Koleji Kampüs Müdürü Bahattin EREL;  “Ziyaretimiz sırasında Eğitime ve 2023 Eğitim Vizyonuna dair güzel bir sohbet gerçekleştirdik. İl Milli Eğitim Müdürümüz, Safir Kolejinin benimsediği ‘’Milli, Yerli ve Çalışkan Bir Nesil’’ misyonunu takdir ettiğini ve bu doğrultuda nesiller yetiştirmemiz için tavsiyelerde bulundu. Kendilerine çok teşekkür ederiz.” Dedi.

İl Millî Eğitim MüdürüÖnder ARPACI, Hatice Erkurt Anaokulu´nu Ziyaret Etti.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı okul ziyaretlerine devam ediyor. Arpacı önceki gün Hatice Erkurt Anaokulunda eğitim gören minik öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerin büyük ilgisi ile karşılaşan İl Milli Eğitim Müdürü Arpacı, öğrencilerle yakından ilgilendi.  Her biriyle yakından ilgilenen İl Mllî Eğitim Müdürü Arpacı, ziyareti sırasında okulda görevli öğretmenlerle sohbet edip çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler aldı. Ziyaretin sonunda günün anısına öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Arpacı, Okul yönetimine başarılar diledi.

İl Millî Eğitim Müdürü Önder Arpacı’dan, Trakya Birlik İlkokulu´na ziyaret

Okul ziyaretlerine devam eden Arpacı ziyaret programı kapsamında  Trakya Birlik İlköğretim okulunu ziyaret etti. Trakya Birlik İlkokulu´nda  Öğretmen ve Öğrencilerle  Bir Araya Gelen İl Millî Eğitim Müdürü  Dr. Önder Arpacı okulun çalışmaları hakkında okul yönetiminden çeşitli bilgiler aldı. Ders işleyen öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Arpacı, okul sırasına oturarak öğrencilerle birlikte ders işledi. Öğrencilerle birlikte egzersiz hareketleri yaparak öğrencileri spora yapamaya teşvik eden Arpacı’nın öğrencilere olan yakın ilgisi büyük beğeni topluyor.  Gittiği her okulda, Öğrencilerin büyük sevgisiyle karşılaşan İl Milli Eğitim Müdürü Arpacı, kamuoyunun da büyük takdirini toplamaya devam ediyor. Öğretmenler odasında okul yönetimi ve öğretmenleri ile sohbet eden Arpacı son olarak oluk binası önünde günün anısına öğretmen ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 340 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de ilk defa Manda Sütünden Salep

Edirne’nin tarihi Çilingirler caddesinde 20 yıldır eşiyle birlikte çay ocağı işleten ilin köklü esnaflarından Sinan Dündar’ın özel olarak yaptığı Salep Edirnelilerin ilgi odağı oldu. Esnafın sabah dualarla açtığı işyerlerine 20 yıldır kesintisiz olarak hizmet sunan Sinan Usta mesleğini ilk günkü aşk ve mutlulukla sürdürmeye devam ediyor. Başta sabah çayı olmak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp