Safir’de Yaz Okulu Coşkusu Başladı

admin

2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından, Özel Edirne Safir Koleji’nde yaz okulu coşkusu başladı. Yüzmeden sinemaya, değerler eğitiminden ekolojiye, İngilizceden, robotik kodlamaya 21 ayrı faaliyetin yer aldığı yaz okulu programı ile öğrencileri hem verimli hem de eğlenceli bir yaz tatili bekliyor.

Haftanın 5 günü sabah 09.00 akşam 16.30 saatleri arası faaliyet gösteren Özel Edirne Safir Koleji yaz okulunda; Anasınıfı, 1-2, 3-4, 5-6. sınıflar için 4 ayrı yaş grubuna yönelik etkinlikler yer alıyor. Ayrıca yaz okulu süresince öğrencilere sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, ikindi kahvaltısı (meyve saati) olmak üzere 3 öğün yemek ve isteyen velilere servis hizmeti sunuluyor.

Öğrenciler yaz okulu süresince yüzme, jimnastik, basketbol, voleybol gibi spor etkinliklerinin yanı sıra; bilim atölyesi, laboratuvar çalışmaları, ekoloji, değerler eğitimi, robotik ve kodlama gibi atölye çalışmalarına katılacaklar. Bunun yanı sıra görsel sanatlar, piyano ve keman dersleri ile öğrencilerin güzel sanatlara olan yetenekleri de pekiştirilecek. Özel Edirne Safir Koleji ailesi olarak yaz coşkusunu bizlerle paylaşan tüm öğrencilerimize başarı ve eğlence dolu bir yaz dönemi diliyoruz.

 92 total views,  2 views today

Next Post

“2 Trakya büyüklüğünde araziyi çiftçi 15 yılda ekmekten vazgeçti.”

CHP Parti Meclis Üyesi Gökhan Günaydın CHP Edine İl Başkanlığını ziyaret etti.  Seçim çalışmaları kapsamında Edirne’ye gelen Günaydın’ı, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Kadın Kolları MYK Üyesi ve Marmara bölge sorumlusu Arzu Öner,  Gençlik Kollarının Marmara bölge sorumlusu Kutay Özköse, İl kadın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp