‘Sağlık ağızda başlar’ özel çocuklara ücretsiz diş taraması

admin

Ses-Sizsiniz Spor Kulübü T.C. Sağlık Bakanlığı Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi ile birlikte kulüp bünyesindeki sporcularına özel çocuklarına ücretsiz diş taraması ve tedavisinden geçirdi.

‘Sağlık ağızda başlar’ özel çocuklara ücretsiz diş taraması (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ses-Sizsiniz Spor Kulübü Başkanı İlknur ACAR’ ın yaptığı açıklamada ‘Kulüp olarak sporcularımızın her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduğumuz gibi sağlıklarına da önem veriyoruz. Sağlık ağızda başlar sloganından yola çıkarak özel çocuklarımızı diş taramasından geçirerek kendilerinin yapılması gerek diş tedavilerini gerçekleştirdik. Çocuklarımız devamlı ilaç kullandıkları için dişlerinde sorunlar olabiliyor. Diş sağlığının önemli olması sebebiyle düzenli olarak bu tedavilerini yaptırmayı düşünüyoruz. Bizlere bu konuda destek olan Hastane Müdürü Sn. Ataman Alkan’ a, Hastane Başhekimi Sn. Dt. Mustafa Ertekin’ e ve en önemlisi Diş Hekimimiz Sn. Cansu Yaşar’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

‘Sağlık ağızda başlar’ özel çocuklara ücretsiz diş taraması (1)

 360 total views,  2 views today

Next Post

Nereye gidiyoruz?

            Bu günlerde herkesin birbirine sorması gereken soru şu olmalı; ülkemiz nereye gidiyor. Bir türlü son bulmayan şehit cenazeleri ne zaman son bulacak ülkemiz ne zaman huzura kavuşacak. .             Ülkemizi yönetenlerin ve tüm siyasilerimizin ne zaman duyarsızlıkları son bulup birbirlerini suçlama suni sorumlu yaratma yerine gerçek sorumlular için tavır […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp