Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Radyo Su’da Canlı Yayına Katıldı

admin

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Edirne Ajans Medya Grubu’nu ziyaret ederek Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan “GÜNDEM ÖZEL” programının konuğu oldu.

 

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne24

Edirne Ajans Gazetesi Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği programa katılmadan önce Edirne ajans Medya Grubu’nu ziyaret eden Bakan Müezzinoğlu; Şirket Müdürü Necmi Engin’den kurumumuz hakkında çeşitli bilgiler aldı. Sağlık Bakanı Müezzinoğlu; Edirne Ajans Medya Grubu’nu böyle güzel bir mekâna sahip olması ve bütün yayın organlarını bir araya toplaması nedeniyle tebrik etti.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne21

Müezzinoğlu; “Edirne’nin bu güzel güzide kuruluşu olan Edirne Ajans Gazetesi’ni yakından takip ediyorum. Yayınladığı haberlerle tarafsız ve objektif haberciliği ön plana çıkaran bu kuruluşumuzun çalışanlarını ayrıca kutluyorum.” Dedi. Edirne Ajans tarafından her yıl yayınlanan “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” dergisinin ilk sayısında Bakan Müezzinoğlu’na da yer veren Edirne AJANS yayın ekibi; konu ile ilgili dergi yayınından Bakan Müezzinoğlu’na da hediye etti.

 

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne19

Müezzinoğlu; Haberi yayınlanan dergiyi alarak Gazeteciliğin dışında önemli günlerde dergi çıkarılması nedeniyle Edirne Ajans Medya Gurubu çalışanlarını kutladı ve başarılar diledi.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne17

 BAŞBAKAN’DAN GAZETEMİZE KUTLAMA

Daha sonra 92,2 MHZ Radyo Su’daki canlı yayına katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun canlı yayın programına başlayacağı sırada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu telefonla aradı. Başbakan ile görüşmesini tamamlayan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, şu anda Edirne’de Radyo Su’da canlı yayın programında olduğunu Başbakana söyledi.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne32

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da telefon görüşmesinde Müezzinoğlu vasıtasıyla; Edirne Ajans Medya Grubu çalışanlarına selamlarını ileterek, başarı dileklerini söyledi. www.radyosu.com.tr üzerinden görüntülü olarak ta izlenen canlı yayın programına katılan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu burada yaptığı konuşmasında, Belediyelerde tabelaların önemli olmadığını, önemli olanın şehirlere hizmet olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti; “Edirne ve Trakya’da Belediye yönetimlerinde muhalefet partileri safında tavır almakla çok şeyler kaybetti. Bu belediyelere yapılması gereken birçok hizmetten mahrum kaldılar.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne30

Mahalli idarelerin, merkezi idarelerle uyum içinde çalışması halinde hizmetler daha istikrarlı ve zamanında geliyor. Buna örnek olarak, Konya, Kayseri Afyon gibi merkezi idarelerle uyumlu olan illeri örnek olarak gösterebiliriz. Edirne bu illerimizin yanında çok geri kalmış durumda. Edirnemiz Bursa’nın oğlu İstanbul’un babası olarak bilinir. Bu kadar tarihi önemi olan Osmanlı devletine 92 yıl Başkentlik yapan bir kentin bugüne kadar bazı alt yapı sorunlarının çözümlenmemesi diğer illerden geri kalması bizleri üzüyor.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne28

Ak Belediyeciliğin Edirne’ye gelmesi halinde Edirne Balkanların yıldızı olacaktır. Burada Belediye Başkanı olan parti kemliğini bir kenara bırakıp Edirneli tüm vatandalar eşit hizmet sunmalı. Bizim Belediye başkanımız göreve geldiğinde kendisine ilk önerimiz bu olacaktır.

sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu edirneajans ziyaret - radyosu - edirne25

Edirne için en acil görev olarak evine ekmek götürecek bir zemin hazırlamak olmalıdır. Edirne’yi göç veren bir il konumundan çıkarıp güç alabilecek duruma getirmeliyiz” diyen Müezzinoğlu; “ Başbakanımızın Edirnelilere vaat ettiklerinin takipçisi olacağız buna herkesi emin olmasını istiyoruz” Edirneliler beş dakika düşünmeli bir beş yıl daha kaybetmemek için kararını vermeli” dedi.

 

 244 total views,  2 views today

Next Post

ALİ DEMİRKIRAN SEÇMENLERİ UYARDI; ‘Sahtekârlara dikkat!’

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran, seçim arifesinde seçmene tuzak kurmaya çalışan bazı sahtekârların ortaya çıktığını söyledi. Seçmenleri kendi partilerine oy verdirmek için el altından bir takım hilelere başvurulduğu duyumları aldıklarını bildiren Demirkıran, “Bazı partilerin görevlendirdikleri kadınlar, kendilerini Saadet Partili olarak tanıtıp partimize oy vermesi muhtemel kadınlara ‘Saadet Partisi olarak bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp