Sağlık Bakanlığı Müşaviri gazetemizi ziyaret etti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun Bakanlık Müşaviri Mehmet İlker Ünal Gazetemiz Edirne Ajans ve Radyo Su’yu ziyaret etti. Mahalli basınları ziyareti kapsamında gazetemizi ziyaret eden Ünal, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun ayni zamanda Edirne Milletvekili ve bu yörede doğmuş biri olarak, Edirne’ye ayrı bir sevgisinin olduğunu, bugüne kadar Edirne’ye yapılan sağlık yatırımları ile de bunun açıkça belli olduğunu ifade etti.

sağlık-bakanı-basın-müşaviri-ankara

Ünal, bu hizmetleri halka duyurulmasında Edirne mahalli basınının önemli görev üstlendiğini, bu hizmetlerini layığı ile yerine getirdiğini belirterek, bu görevi yerine getirenlerin başında Edirne Ajans Gazetesi ve Radyo Su’nun da bulunduğunu kaydetti. Ünal, Kurumumuzda görev üstlenen gazete yönetici ve çalışanlarını kutladığını söyledi. Bu arada mahalli basının desteklenmesi gereğini belirten Müşavir Mehmet İlker Ünal, bunun sağlanması ile mahalli basının etkinliğinin daha artacağını ifade etti.

sağlık-bakanı-basın-müşaviri-ankara (1)

 

 610 total views,  2 views today

Next Post

ÖĞRETMENLERİN MUTLU GÜNÜ

Bir 24 Kasım’ı daha geride bıraktık. Öğretmenlerimizin mutlu olması gereken, haklara kavuştukları gün bugün. Bundan 85 yıl önce Cumhuriyetimizin yeni yeni temellerinin atıldığı ilk yıllarda 1924 yılında Kurtuluş Savaşımızın önderleri ilk olarak eğitime el attı. Halkın medrese eğitiminden, kısaca eğitimsizlikten kurtulması için kolları sıvadı. 24 kasım 1924 günü Çağdaş eğitimimizin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp