Sağlık Ordusuna 4 Yeni Ambulans

admin

Edirne’de 112 acil sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere Sağlık Bakanlığınca temin edilen tam donanımlı 4 ambulans ve Edirne Valiliğince kiralanan 15 araç törenle hizmete sunuldu. Törende ambulansa binerek sirenleri açan Edirne Valisi Ekrem Canalp, hayırlı olmasını dileyerek şoförlere araçların anahtarlarını teslim etti.


Valilik bahçesinde düzenlenen ambulans teslim töreninde yaptığı konuşmada Sağlık Bakanlığımıza vermiş olduğu destekler için teşekkür eden Edirne Valisi Ekrem Canalp, “Sağlık sistemimizi sürekli iyileştiriyoruz. Yeni hastaneler, yeni sağlık tesisleri kuruyoruz. Yeni araç gereç, yeni donanım malzemeleri alıyoruz, sürekli yeniliyoruz ve sürekli yeni araçlarla sağlık sistemimizi takviye ediyoruz, destekliyoruz.” dedi.


Edirne’de sağlık yatırımlarının her yönde, hızla devam ettiğini ifade eden Vali Canalp ” Vakaya ne kadar çabuk ulaşılırsa hayatını kurtaracağınız insanların sayısı o kadar yüksek olur. Bugün burada Sağlık Bakanlığımızca temin edilen 4 ambulansın faaliyete geçmesiyle sağlık hizmetlerinde vatandaş memnuniyetini artırmanın önemli bir adımını atmış olacağız. Vatandaşlarımızın hak ettiği kaliteli sağlık hizmetini en üst noktada gerçekleştirebilmek için her türlü tedbiri alıyoruz ve sağlık hizmetinden duyulan vatandaş memnuniyetini de günden güne artıyor.” şeklinde konuştu.

 1,381 total views,  38 views today

Next Post

RÜTBELERİ SÖKÜLMELİDİR...

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yaptığı yazılı açıklamada; “104 Emekli asker içinde o bildiriye imza atmak için sazan olanın yanında asıl organize eden kim? Bu emekli askerleri arayıp iletişim kuran kim ise, o ortaya çıkarılırsa amaç ve hedef daha net anlaşılır!“104 Emekli Amiral’in” HDP’nin kapatılmasına, CHP-HD(P)KK ilişkisine ve terörist […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp