Şahinşah; “Makamlar istemekle değil halkın talebiyle kazanılır”

admin

Lalapaşa Belediye Başkanlığını AKP Adayı Ali Osman Uzman’dan devralarak MHP’den Belediye Başkanı olan Bülent Şahinşah görevi devraldığından bu yana ilçede biriken sorunlara çözüm yolları arıyor. Edirne Ajans Medya Gurubu Sahibi Necmi Engin, Haber Müdürü Fikri Yalın, Haber Koordinatörü Fikri Ak ve Reklam Promosyon sorumlusu Muhsin Başak ile birlikte makamında ziyaret ettiğimiz ve yeni görevi nedeniyle kendisini kutladığımız Şahinşah, Bu görevin yabancısı olmadığını belirterek şunları söyledi;

LALAPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Bülent şahinşah (2)

“Ben iki seçim kaybettim nasıl kaybettiğimizi sorun bu arada haksız yere suçlamalarla karşılaştım. Sabrettim. Makamlar istemekle olmuyor, halkın talebi gerekir. Bunlar bir yana. Belediye Başkanlık görevini kazandıktan sonra bu makama geldiğimde karşılaştığım manzara hiç de iç açıcı değil. Lalapaşa ilçemizin öncelikli borçların ödenmesi tasfiyesi ardından da seçim beyannamemizde vermiş olduğumuz sözlerin yerine getirilmesi gündeme gelecektir.

LALAPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Bülent şahinşah (10)

Bunları öncelik sıramıza göre çözme çabası içinde olacağız” diye Şahinşah Hıdrellez kutlamaları 11 Mayıs günü yapılacak. Saat 13.00 de Lalapaşa halkımızla birlikte Sanatçılarımızla bu önemli günü kutlamak istiyoruz. Bu etkinlikte belediyemizin kasasından harcama yapılmayacak. Bu masraflar Sponsor firmalardan ve güreş ağamızdan karşılanacak” dedi. Şahinşah Basının halka bilgi iletmede en önemli kaynak olduğunu belirterek , mahalli basınımızın üzerine düşen görevi layığı ile yaptığı kanısındayım.

LALAPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Bülent şahinşah (11)

Bizlerin yaptığı işleri kamuoyuna en iyi şekilde ulaştıran mahalli basınımızdır. Bu arada Edirne Ajans, Radyo Su yönetici ve çalışanlarını başarılı çalışmaları nedeniyle kutlamak isterim. Biz Lalapaşa Belediyesi olarak sorunları halkımıza objektif olarak ileten basın yayın kurumlarına farklı bir yaklaşımımız olacaktır. Daha sonra yapacağım basın toplantısı ile Lalapaşa Belediyesi hakkında basın mensuplarımıza detaylı bilgi vereceğim. Şu anda belediyemizin mali durumunu yapılan harcamaları kontrol ediyorum. Bu konuda halkımıza bilgi vereceğim. Böylece belediyenin durumunun ne olduğu anlaşılmış olacaktır” dedi.

 110 total views,  2 views today

Next Post

RED HACK Muhasebeci Meydan Okudu..!

Trakya Üniversitesi Sosyal Tesis İşlet Müdürlüğünde muhasebede görevli olan Mehmet AKPTEKİN’in, Üniversite tarafından işletilen restaurant ve market bölümünden 1 hafta 25.000 tl’yi aldığı, yine tesise ürün getiren firmalara ödemesi gereken yaklaşık 500.000 TL’yi ödemediği, sahte makbuzlarla ödemiş gibi gösterdiği,  durumun fark edilmesi üzerine  yurt dışına kaçtığı tespit edilmiş ve bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp