Şahinşah mazbatasını alarak göreve başladı

admin

Lalapaşa ilçesinden MHP’den Belediye Başkanlığını kazanan Bülent Şahinşah Cuma günü mazbatasını alarak göreve başladı. Burada düzenlenen törene İl Başkanı Gürsel Şimşek Belediye ve ilgi genel meclis üyeleri ile Kadın Kolları temsilcileri katıldı.

edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa2

Törende konuşan İl Başkanı Şimşek şunları kaydetti; “Lalapaşa ilçesinde herkesin derdine derman olacak Bülent Şahinşah’tır. Sizler onu bu makama getirdiniz. Kendisine görev yapacağı önümüzdeki beş yıl içinde başarılar diliyorum. Göreceksiniz ki bu beş yılın sonunda sizler yaşadığınız bu ilçede mutlu olacaksınız. Burada sizlerden gelen talepleri dikkate alarak görev yapan bir belediye başkanı göreceksiniz hayırlısı olsun diyoruz.

edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa3

Bülent Şahinşah’a ve onun kadrosunda çalışanlara başarılar diliyorum. Lalapaşa partimizin örnek belediyesi olacak bizler de MHP olarak kendilerine destek olacağız. Buradaki heyecan önümüzdeki dönemde Edirne’nin tamamına yansıyacak. Partimiz Edirne’deki oylarını %20’ye yükseltmiş 30 bin olan il genel oyu 52 bine yaklaşmıştır. Bu önümüzdeki dönemde milletvekili kazanmamız anlamına gelmektedir. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa4

Daha sonra konuşan Lalapaşa’nın yeni Belediye Başkanı Şahinşah, tüm Lalapaşalılara kendisine destek verdiği için teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü; İl Başkanımızın bu güzel konuşması ardından konuşmak oldukça güç. Biz görevimiz sırasında şeffaf olacağız. Dürüst ve namuslu olacağız. İftiralara boyun eğmeyeceğiz. Ben MHP Belediye Başkanıyım bugün parti kimliğimizi çıkardık. Bugünden sonra tüm Lalapaşalıların belediye başkanıyım. Biz ne kadar başarı kazınırsak partimiz de o kadar başarılı olur. Bu seçim döneminde tüm partili ve meclis üyesi arkadaşlarım çok emek verdiler. Siyaset bilimcileri Lalapaşa seçimlerini iyi incelemesi gerektiğini düşünüyorum. Biz bu küçük ilçede hepimiz akraba ve komşuyuz. Birbirimizi görmeme şansımız yok. Seçim döneminde rahatsızlık yaşadık uzun süredir benim hakkımda dedikodu ürettiler. Önümüzdeki günlerde halk günü yapacağım.

edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa5

Bugüne kadar Lalapaşa’nın nasıl yönetildiğini sizler de bileceksiniz. Halk gününde bizi oy veren vermeyen herkesi bekliyorum. Bizler hizmet için geldik cebimizi doldurmaya değil. Türkiye’nin en temiz partisindeyiz bu bizlere gurur veriyor. Gerçekten duygu yüklüyüm hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum” dedi.

edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa22 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa1edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa6 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa7 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa8 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa9 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa10 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa11 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa12 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa13 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa14 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa15 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa16 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa17 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa18 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa19 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa20 edirneajans-bülent-şahinşah-lalapaşa21

 

 

 

 

 106 total views,  2 views today

Next Post

İŞBİLEN MAZBATASINI ALDI

Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İŞBİLEN ve Belediye Meclis Üyeleri ile Kırcasalih Belediye Başkanı Suat KARAKAŞ ve Belediye Meclis Üyeleri Cuma günü saat 11.00’de Uzunköprü Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda yapılan törenle mazbatalarını aldılar. Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen “Oyumuzu 8 binden 14 bine çıkardık. parti kimliğimizi bir yana bırakıp parti gözetmeksizin tüm […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp