Şallı’dan Sedefçi’ye teşekkür plaketi

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye, Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Turan Şallı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

turan_şallı-hamdi-sedefçi-plaket-edirne

Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Turan Şallı, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret ederek, derneklerine yaptığı katkılar ve desteğinden dolayı teşekkür ederek, teşekkür plaketi takdim etti.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Edirne Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanındayız. ” dedi.

Şallı, “Başkanımız Hamdi Sedefçi, dernekleştiğimiz ilk günden bugüne her zaman bizlerin yanında yer alarak, her türlü maddi ve manevi desteklerini esirgememiştir. Kendisine tekrardan teşekkür ediyoruz. Ve teşekkürümüzü kalıcı kılmak adına plaket takdim etmek istedik.” dedi.

 

 92 total views,  2 views today

Next Post

"KADINI YOK SAYAN AKP’NİN YENİ HEDEFİ KARMA EĞİTİM"

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Eğitim-iş Şube Başkanı Nazım Kırcı yaptığı açıklamada; “Edirne Eğitim-İş olarak, gerek 652 sayılı KHK ve gerekse 4+4+4 12 Yıllık Kesintili Zorunlu Eğitim Yasası gündeme geldiğinde amaçlananları ve ortaya çıkacak sorunları paylaşmıştık. Siyasi iktidarın 4+4+4 yasasına bağlı olarak ulaşmayı planladığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp