Sanatçı Murat Seçkin’den Arslanzade’ye tatlı ziyaret

admin

Tek Rumeli TV’de büyük bir beğeni ile izlenen Seçkin Şarkılar programının yapımcıları Nilgün Güler ve Murat Seçkin Edirne’de Arslanzade firmasının sahibi Arif Meriç’i fabrika üretim merkezinde ziyaret ettiler.

Edirne’nin tanıtımına büyük katkı sağlayan tanıtım elçisi Arslanzade firmasının sahibi Arif Meriç, Tek Rumeli TV’de büyük bir beğeni ile izlenen Seçkin Şarkılar programının yapımcıları Nilgün Güler ve Murat Seçkin ve beraberindekilerin ziyaretinden büyük memnuniyet duyarak onlara Fabrika’nın imalathane bölümünü gezdirip üretim hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Arslanzade firmasının yönetim merkezinde Arif Meriç ile sohbet eden Sanatçı Seçkin ve beraberindekiler; Arslanzade’nin eşsiz tatları olan Badem ezmesi, Deva-i Misk, Beşi bir yerde, Kallavi gibi çok özel ürünlerin hem tadına baktı hem de çeşitli bilgiler aldı.

Arslanzade markasının üretmiş olduğu ürünleri,  Tek Rumeli TV’de büyük bir beğeni ile izlenen Seçkin Şarkılar programında tanıtma sözü veren Murat Seçkin gazetemize yaptığı açıklamada, “Arif beyin bu eşsiz ürünlerini tatmak bizi mutlu etti. Edirne’de olmak son derece güzel. Edirne’nin havasını almak, kokusunu hissetmek apayrı bir duygu. Programımızda Edirne ile ilgili sürekli bilgiler veriyoruz. Ama bundan sonra Arif beyin bu çok özel ürünlerine de yer vereceğiz. Programımıza gelen değerli konuklarımıza da Arslanzade’nin ürünlerini tattıracağız. Bizi burada ağırlayan Değerli iş adamı ve Turizm elçimiz Arif beye çok teşekkür ederiz” dedi.

 102 total views,  2 views today

Next Post

Tuncay Aytın: “ Birliğimizde yarım kalan işlerimiz ve yapacağımız daha çok şey var”

18 Mart 2018 tarihinde Edirne Ticaret Borsası’nda yapılacak olan EDSYB 9. Olağan kongresinde yeniden aday olduğunu açıklayan Mevcut başkan Tuncay Aytın ve ekibi “Birliğimizde yarım kalan işlerimiz ve yapacağımız daha çok şey var” diyerek yeniden aday olduğunu açıkladı. Edirne’de Ciğerci Bahri Usta’nın  yerinde düzenlenen kahvaltılı Basın toplantısında yeniden adaylığını açıklayan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp