Sanatçı Murat Seçkin’den Ciğerci Bahri’ye ziyaret

admin

Tek Rumeli TV’de büyük bir beğeni ile izlenen Seçkin Şarkılar programının yapımcıları Nilgün Güler ve Murat Seçkin, Edirne’de, Edirne Tanıtma – Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı ve tava ciğeriyle Meşhur Ciğerci Bahri usta’yı ziyaret etti.

Edirne’nin tanıtımına büyük katkı sağlayan turizm elçisi olan Edirne Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar, Murat Seçkin ve arkadaşlarına meşhur Edirne ciğerini ikram etti.  Edirne’nin meşhur tava ciğerine hayran kalan Sanatçı Murat Seçkin ve arkadaşları, Bahri bey bu işi layıkıyla yapan bir isim. Aynı zamanda Edirne’nin adını bizim İstanbul’lara kadar, hatta tüm Dünya’ya tanıtan bir isimdir. Bizi de burada ağırlayıp göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederiz. Tek Rumeli TV’de her hafta sonu yayınlanan  “Seçkin Şarkılar” isimli programımızda kendisini konuk etmek ve onun elinden ciğerin yapılışını görmek ve izleyicilerimize de izletmek isteriz. İnşallah bunu da kısa süre içinde yapacağız. Edirne’de olmak güzel bir duygu. Bu kenti seviyoruz. Sık sık gelmeye çalışacağız” dedi.

Sanatçı Murat Seçkin ve arkadaşlarının ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Ciğerci Bahri usta, “Murat seçkin ve Nilgün hanımın programını beğeni ile takip ediyoruz. Onlar sayesinde Türk müziği yaşamaya devam ediyor, Kulaklarımızın pası siliniyor. Değerli sanatçımızı Edirne’de görmek, ağırlamak bizi çok mutlu etti. Program ve sanat hayatında kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

 

 183 total views,  2 views today

Next Post

“Çimentaş Trakya” Bölgenin gururu olmaya devam ediyor

  Bölgeye önemli istihdam sağlayan Çimentaş Trakya Fabrikasında İş Sağlığı ve güvenliği hakkında basın toplantısı düzenlendi. Buradaki toplantıya Çimentaş Trakya Fabrika Müdürü Mehmet Kızılbulut,  Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Dr. H.Serdar Şardan, Çimse İş Sendikası Şube Başkanı Hasan Emer, Türkiye Çimse-İş Sendikası İstanbul Avrupa Şubesi Başkanı Ali Rıza ATICI, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp