Sanatçı Yunus Bülbül Tarihi Lezzetleri Tattı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Bir dönemler sanatçılığı ve oynadığı diziler ile tanınan Yunus Bülbül bir takım ziyaretler için Edirne’ye geldiği sırada Arslanzade Genel Müdürü Yusuf Sait Meriç tarafından tarihi lezzetler ikram edildi.

yunus-bülbül-arslanzade

1980 ve 1990 yıllarında çıkardığı albümler ve oynadığı dizilerle tanınan Bülbül, Edirne’yi beğendiğini ve zaman zaman Edirne’ye geldiğini söyledi. Yunus Bülbül;’’ Edirne tarihi bir kent ve bu yüzden çok seviyorum. İnsanları samimi ve içten olması beni daha sık gelmeye teşvik ediyor. Arslanzade Yusuf ve Arif Bey sağ olsunlar Edirne’nin tarihi lezzetlerini ikram ettiler. Tabi kallavi kurabiyesini de çok beğendim. Kendilerine Teşekkür ederim’’dedi.

yunus-bülbül-arslanzade (3)

Arslanzade Genel Müdürü Yusuf Sait Meriç; Yunus Bey’in dizileri ve şarkıları ile büyüdük. Kendisini Edirne de görmek mutlu etti. Her zaman kendisini bekleriz’’diyerek Kallavi ikram etti.


yunus-bülbül-arslanzade (1) yunus-bülbül-arslanzade (2)

 

 23 total views,  8 views today

Next Post

Gürkan’dan Başbakan’a Anlamlı Cevap

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Başbakan ERDOĞAN’ın Edirne Mitinginde ifade ettiği Edirne’ye Enver gireceğine Bulgar girsin sözünü Edirnelilere atfetmesini kabul etmeyen Edirne Milletvekili Recep GÜRKAN, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada Edirnelilerin cevabını Başbakana, AKP Milletvekillerine ve tüm Türkiye’ye iletti. Edirne Milletvekili Recep GÜRKAN’ın TBMM Genel […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp