Sanayi Sitesi Asfaltlanıyor

admin

“Edirne’de asfaltlanmadık yer kalamayacak”  parolasıyla çalışmalarına hızla devam eden Edirne Belediyesi, şehir içindeki asfaltlama çalışmalarının hemen ardından Küçük Sanayi sitesinde çalışmalarına başladı.

DSC_0339 DSC_0347 DSC_0349 DSC_0350 DSC_0351

Küçük sanayi sitesinde yoğun bir şekilde asfaltlama çalışmalarını sürdüren ekiplerin Sanayi sitesinde bozuk yol bırakmadı.

Öte yandan konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Küçük Sanayi Sitesi İkinci Başkanı Ali KARA; “Yollarımızın bazıları bozuktu. Daha önce Belediyemiz geldi ve bozuk olan yerleri yaptı. 5-6 tane yolumuz yapılmamıştı. Konuyu Belediye başkanımıza ilettik. Sağ olsun kendisi hemen ilgilendi ve gördüğünüz gibi bugün yollarımız asfaltlanıyor. Kendisine Sanayi sitesi olarak teşekkür ederiz. Çalışmalarında başarılar dileriz. Şimdi günümüze baktığımız zaman tüm araçlar yeni. Tabi bu araçların yanında bizim sanayimiz biraz bakımsız kaldı. Araçlar yeni olunca müşterilerimiz sanayi sitesine gelmek için çekiniyorlardı.  Yeni bir araçla eski bir dükkana girmek istemiyordu. Asfaltla birlikte biz Sanayi sitemizin yan duvarlarını da boyayıp güzel bir görüntü kazandıracağız.  Üyelerimizle de görüşüp dükkan önlerini ve içlerini modern bir hale getirmeye çalışacağız El birliği ile burasını daha güzel bir hale getireceğiz. Biz burayı güzelleştirirsek hepimiz için hem ekonomik açıdan hem de müşterinin sanayi sitemizi tercih etmesi açısından daha iyi olacak.” Dedi.

 684 total views,  2 views today

Next Post

GERÇEKLER GİZLENEMEZ

          Bölgemizde  son aylarda gündemde olan konulara bir göz attığımızda, genellikle siyasilerin her günkü rutin haberleri,  kurum ve kuruluş temsilcilerinin birbirine yaptıkları  ziyaretleri, Yurt içi ve yurt dışına yapılan ve bugüne dek somut bir başarısına tanık olmadığımız  çoğu turistlik amacını aşmayan geziler oluyor . Bu konuların […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp