Sanayi Sitesi Esnaflarından Ortak İftar Yemeği

admin

İki Küçük Sanayi Sitesi ortaklaşa iftar yemeği düzenledi. Geleneksel hale gelen iftar yemeği Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri Keyif Düğün Salonunda yapıldı. İftar Yemeğine Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, ETSO yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt. İl Genel Meclisi üyesi Odaların Başkan ve yöneticileri, muhtarlar ile her iki sanayi Sitesinin yönetim kurulu üyeleri ve Sanayi Sitesi esnafları katıldı.

SANAYİ SİTESİ

İftar öncesi konuşan Yeni Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Üstev, iftar yemeğine katılanlara teşekkür etti ve esnafları böyle mübarek günde bir araya gelmesinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, “esnaf arkadaşlarımın ramazanlarını kutlarım ve kendilerine sağlık ve başarı dileklerimi sunarım” dedi. Sanayi Sitesi Cami İmamı İsa Sevgili hayır duasının sundu.

SANAYİ SİTESİ (1)

İftar yemeğine katılan Sanayi sitesi esnafları her yıl sanayi sitesi esnaflarının böyle bir araya gelmeleri birlik ve beraberlik içinde olduğunun göstergesidir. O nedenle bu etkinliği sağlayan yöneticilerimizi kutlamak istiyorum” dediler.


SANAYİ SİTESİ (3) SANAYİ SİTESİ (2)

 

 213 total views,  2 views today

Next Post

Seyahat Firma Sahipleri ETSO'yu Ziyaret Etti

İstanbul Seyahat Firmasının sahibi Selami Tırış ve Genel Müdürü Sırrı İnan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile görüşerek Edirne Otogarı ile ilgili sıkıntılarını dile getirdi. İstanbul Seyahat Firması olarak uzun yıllardır Trakya Bölgesinde hizmet verdiklerini ve iki yıl öncede Edirne- Tekirdağ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp