Sanayi Sitesi Genel Kurulu gerçekleşti.

admin

S.S. Edirne Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifinin Genel Kurulu gerçekleşti.. Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri Keyif Düğün Salonunda düzenlenen Genel Kurula Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev ve yönetimi, S.S. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan CAN ve yönetimi, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Birol Özbaş ve yönetimi, 1.Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi ve üyeleri katıldı.  

Açılış konuşmasını yapan Sanayi Sitesi Başkanı Erol Özçakır, üyeleri selamlayarak kongreye katılan misafirlere v üyelere teşekkür etti.

Divan Başkanlığını Birol Özbaş’ın yaptığı Genel kurulda ilk olarak saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu.

Daha sonra Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve Bilançosu, Gelir-Gider cetvelinin okunması, Denetim kurulu raporunun okunması gerçekleşerek oy birliği ile kabul edildi.

Ardından Yönetim kurulu faaliyet ve Bilançosu ile Denetim kurulu raporlarının ibra edilmesi gerçekleşti.

Gündemin 6. Maddesinde yer alan Kooperatifin 2019 yılı tahmini bütçesi görüşüldü ve oy çokluğu ile kabul edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde Sanayi Sitesi üyeleri söz alıp konuşma yaptı. Genel Kurul üyelere yemek ikramı ile sona erdi.    

 504 total views,  2 views today

Next Post

Ünsal; “İpsala’da artık birlik, beraberlik ve hizmet zamanı”

İpsala’da halkın büyük desteği ile seçimi kazanan Millet İttifakının adayı Abdullah Naci Ünsal Edirne Ajans Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; “İlçemize hizmet etmek için göreve talip olduk, halkımız da sağ olsun büyük destek verdi. Bugünden itibaren ilçemiz için en iyisini yapmaya devam edeceğiz.” Dedi. Edirne Ajans Şirket Müdürü Necmi Engin’in ziyaret edip […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp