Sanayi Sitesinden Gürkan’a Tam Destek..!

admin

Sürprizlerle dolu Esnaf Ziyareti

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan ve Belediye Meclis Üyesi Adayları 1. Küçük Sanayi Sitesi ve Yeni Sanayi Sitesi Yöneticileri ile düzenlenen kahvaltıda buluştu. Keyif Düğün Salonunda gerçekleşen kahvaltı törenine Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev, 1.Küçük Sanayi Sitesi Başkan Vekili Ali Kara, CHP Edirne Belediye Meclis Üyesi Adayları, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Odası Başkanı Birol ÖZBAŞ, Edirne İnşaat ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tezcan Liznak, Tadım Restaurant sahibi İşadamı Adem Kalkan, Yeni Sanayi Sitesi ve 1.Küçük Sanayi Sitesi yöneticileri katıldı.

 

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, Salona girişte katılımcılarla tek tek tokalaşıp selamlaştı. Gürkan, Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev’le tokalaşırken, eli bir anda havaya kalktı. Bu ana tanık olan katılımcılar, “Fikret bey başkanın elini kaldırarak galibi şimdiden açıkladı” esprilerini yaptı.

Kahvaltı Töreninde konuşan Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev, Kahvaltı törenini organize edip, Biz değerli esnafımızı başkanımızla bir araya getiren arkadaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Yeni Sanayi Sitesi ve 1.Küçük Sanayi Sitesi yöneticilerine davetlerinden ötürü teşekkür ederek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı ve CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan; “Bugün ve Yarın Yeni Sanayi ve eski Sanayi Sitesi esnafımızı tek tek ziyaret edeceğiz.”dedi.

Sanayi Sitesi taşınacak mı?

Sanayi Sitesinin gelecekteki durumu hakkında da açıklama yapan Gürkan; “Efsane haline gelen Sanayi sitesi taşınacak mı? Taşınmayacak mı? olayına da açıklık getireyim. 2014’te hangi noktadaysak, bugün yine o noktadayız. Tamam diyorlarsa başlıyoruz, Yok olmaz diyorlarsa duruyoruz. Bu kadar basit” Dedi.

 

Sanayi Sitesi Esnafından Gürkan’a tam destek..!

Gün boyunca Sanayi Sitesi Esnafını tek tek ziyaret eden CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan gittiği her işyerinde ilgi gördü. Tatlı ikram edip Çay söyleyen esnaf Başkana sorunlarını anlattı. Yollar ve altyapı sorununu Başkana ileten esnaf, Altyapıya kendi öz kaynakları ile ilk kazmayı vuran Gürkan’ı da tebrik etmeyi ihmal etmedi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimde CHP’den yeniden CHP Edirne Belediye Başkan Adayı gösterilen Gürkan’ın ekibine de esnaftan büyük destek var. Gürkan’ın kurduğu ekibi “BEKLENEN EN İYİ A TAKIMI” olarak yorumladı. Bir Başkanın başarılı olması için ekibinin de işin ehli kişilerden oluşması, mücadeleci ruha ve Başkanla aynı sinerjiyi oluşturacak hıza sahip olması gerekli kanaatinde olan esnaf, “Recep Başkanı ekibi de yalnız bırakmamış. Bütün Meclis Üyesi adayları da yanında. Hep birlikte geziyorlar.  Başarı hep beraber, bir olunca gelir.” Yorumunda bulundu.

Sedefçi Yolda Kaldı.

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan ekibi ile Sanayi sitesi esnafını ziyaret ederken ilginç bir an yaşandı. Tesadüfün böylesi olur mu dedirten olay şöyle gelişti;  “Meclis üyeleri ile Site içerisinde esnafı ziyaret eden Gürkan’ın yanından, Çekici üzerinde BTP’den Belediye Başkan Adayı olan Eski Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin seçim arabası geçti. Arızalanan seçim aracının Sanayi Sitesine çekici üzerinde gelişine tanıklık eden esnaf ve vatandaşlar; “Sedefçi galiba pes etti, Çekici ile Başkanın yanından geçti.” esprisini yaptı.

Sürprizlerle dolu geçen Sanayi Sitesi esnaf ziyaretinde her zaman  ki gibi Yüksek enerjisiyle dikkat çeken Başkanın yaşadığı ilginç anlar, esnaftan gördüğü destek Gürkan’ın yorgunluğunu alıp gitti.

 432 total views,  2 views today

Next Post

"Söz verdik devam ediyoruz"

Enez Belediye Başkanı Ezc. Abdullah Bostancı yaptığı açıklama ile Enez’de yol yapımlarının hızla devam ettiğini dile getirdi. Başkan Bostancı ” Söz verdiğimiz gibi Enez’de bir metre kare dahil tamamlanmamış yol kalmayacak. Şu anda Enez merkez Yeni Mahalle Garaj Sokakta ve Enez Altunkum Sahili Atatürk 31 nolu sokakta yol çalışmaları tamamlanmak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp