Edirne 1.Küçük Sanayi Sitesi Yönetiminin düzenlediği Geleneksel İftar yemeği, Sanayi Sitesi Sosyal Tesislerindeki Keyif Düğün Salonu’nda gerçekleşti. Sanayi Sitesi Başkanı Erol Özçakır ve Yönetim Kurulu davetlileri salonun girişinde tek tek karşılayıp hoşladı.

Büyük katılımla gerçekleşen İftar yemeğine, İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, ETSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aydoğan AKINCI, İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, ETSO Ticaret Sicil Müdürü İsmail ESER, Edirne Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev,  Belediye Meclis Üyesi Mehmet Özçuhacı, Av.Koray Uymaz, Demirciler ve Kaynakçılar Odası Başkanı Birol Özbaş, Edirne Pazarcılar Manavcılar Seyyar Satıcılar Esnaf Odası Başkanı Şeref Hasır, Edirne İnşaat ve sanatkarlar Odası Başkanı Tezcan Liznak, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, STK ve Oda yöneticileri ile birlikte sanayi esnafı katıldı.

Düzenlenen iftar yemeğine katılım büyük olunca gelen misafirlere Düğün salonunun koridorunda masalar kuruldu.  Yaklaşık olarak Binin üzerinde katılımın gerçekleştiği iftar yemeğinde davetlilere kusursuz bir hizmet sunan Tadım Restaurant sahibi Adem Kalkan ve ekibi büyük takdir topladı.

1.Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Erol Özçakır, iftar yemeği öncesi yaptığı kısa konuşmada iftar yemeğine katılan esnaf arkadaşlarına  ve diğer konuklara  hoş geldiniz dedi.  Özçakır; “Manevi duyguların yoğunlaştığı rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayına ulaşmış bulunuyoruz. Böyle manevi atmosfer taşıyan günler, aylar ve bayramlar toplumumuzda baş gösteren sosyal zedelenmenin tamiri ve kardeşlik ilişkilerinin güçlendirilmesi bakımından önemli bir fırsattır. Ben buradan bu geceye katılan değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

1.Küçük Sanayi Sitesi yönetiminin düzenlediği İftar yemeği İmamın duasının ardından sona erdi. İftar yemeğine katılan protokol mensupları Keyif Düğün Salonu önünde çay içip sohbet etti.