Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank
ile Edirne Sanayicileri Bir Araya Geldi

admin

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Edirne ziyaretleri kapsamında Edirne İl İlçe Oda Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları, Odamız Meclis Üyeleri ve sanayiciler ile bir araya geldi.
Edirne Valisi Ekrem Canalp, Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı M.Emre Alp, ETSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile protokol üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda İlimiz ve bölgemize yapılacak yatırımlar ve talep edilen destekler hakkında istişarelerde bulunuldu. Gerçekleşen toplantıda Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt Organize Sanayi Bölgesine bağlantı yolu yapılması ve OSB projelerine destek, Trakya Teknopark ile ilgili fiziksel alan ve sunulan projelere destek talep etti. Bunun yanı sıra bölgede devam etmekte olan projeler hakkında bilgiler verildi. Toplantıya katılan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ve sanayiciler kendi sektörleriyle ilgili talep ve sorunlarını direkt olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a iletme fırsatı buldular. Toplantı sonunda Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı M.Emre Alp günün anısına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’a hediye takdim ettiler.

 330 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE MUHARREM İNCE'Yİ BAĞRINA BASTI. MEMLEKET PARTİSİ EDİRNE İL BİNASI AÇILDI

CHP’nin önceki dönem Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin kurucusu olduğu Memleket Partisi’nin Edirne İl başkanlığı Binası, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin katılımıyla açıldı.Edirne kent merkezinde büyük bir coşku ile karşılanan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’yi İl Başkanı Oktay Bozkurt, il yönetimi ve çok sayıda parti yöneticisiyle birlikte yüzlerce Edirneli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp