Saraçlar Işıl Işıl Olacak

admin

Saraçlar Caddesi yeni yıla hazırlanıyor. Edirne’nin en işlek caddesi olan ve araç trafiğine kapatıldıktan sonra çeşitli sanatsal faaliyet ve eğlence gösterilerine ev sahipliği yapan Saraçlar Caddesi, 31 Aralık Pazartesi gecesi ışıl ışıl olacak.

Edirne Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, caddedeki ışık şelalelerini ve ışık toplarını bakıma aldı. Yanmayan ampulleri değiştiren ekipler, birkaç takviyeyle birlikte Edirnelilerin Saraçlar Caddesi’ne rengarenk ışıklar altında girmesine olanak sağlıyor. Yoğun sis altında zor da olsa çalışmalarını sürdüren ekipler, caddeyi baştan aşağı süsledi.

Diğer yandan Edirne Belediyesi de yılbaşı programını açıkladı. Saraçlar Caddesi’nde yapılacak yılbaşı eğlencesi programında Edirne’nin sevilen yerel sanatçıları sahne alacak. Saat 22:30-23:30 arası Salih ve Fasıl Grubu’nun müzikleriyle eğlenecek olan Edirneliler, 23:30-01:00 arası ise Murat Önal ve Best Project ile eğlencenin doruklarına ulaşacak. Bu arada saatler tam 00:00’ı gösterdiğinde ise 25 Kasım Stadyumu’ndan havai fişek gösterisi yapılacak.

 204 total views,  5 views today

Next Post

ÖZBAŞ “Halkımız Evde Bakım Konusunu Dikkate Almalı”

Edirne Aile  ve Sosyal Politikalar  İl Müdürü  Bilgin Özbaş evde bakım ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ,Bakıma muhtaç özürlünün bakım ve ihtiyacının akrabası veya vasisi tarafından ikamet adresinde verilmesine dendiğini kaydederek şunları kaydetti” Bu durumda bakıma muhtaç özürlülere sunulan bakım hizmeti ücreti, bakıma muhtaç özürlünün akrabası veya vasisine  İl Müdürlüğümüz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp