Saraçlar’a Edirne sofrası

admin

Edirne Belediyesi’nin her Ramazan Ayı Kadir Gecesi’nde gerçekleştirdiği ’Edirne Sofrası’ 1 Temmuz 2016 Cuma Akşamı Saraçlar Caddesi’nde kurulacak. Edirne Halkı’yla iftar sofrasında buluşacak olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ramazan Ayı’nın birlik ve beraberlik ayı olduğuna dikkat çekerek, “Ramazan Ayı’nın en güzel gecesini, aynı sofrada ekmeğimizi paylaşarak yaşayalım” dedi.

Saraçlar’a Edirne sofrası (2)

 

 

 

 

 

 

 

Ramazan Ayı’nın bereketini tüm Edirneliler ile paylaşmak isteyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kadir Gecesi’nde, Saraçlar Caddesi’nde Edirne Sofrası’nda vatandaşlarla bir araya gelecek.

Ramazan Ayı’nın en güzel yanının birlik beraberlik içinde geçirilen bir iftar sofrası olduğunu belirten Gürkan, 01 Temmuz Cuma Akşamı iftar saatinde Saraçlar Caddesi’nde kurulacak olan Edirne Sofrası’na tüm Edirne Halkı’nı davet etti.

Ramazan Ayı’nın en özel gecesi olan Kadir Gecesi’nde Edirne Sofrası’nda Edirne Halkı’yla bir araya gelerek Ramazan’ın güzelliğini paylaşacaklarını ifade eden Gürkan, “Barışın, hoşgörünün, huzurun ve güvenin başkenti Edirne’de; Edirne’nin güzel insanlarıyla ekmeğimizi, inancımızı, birliğimizi ve beraberliğimizi paylaşmak için aynı sofrada buluşuyoruz” dedi.

 

Saraçlar’a Edirne sofrası (1)

 101 total views,  2 views today

Next Post

Vali ÖZDEMİR’den Kapıkule’de basın toplantısı

            Edirne Valisi Günay Özdemir, Kapıkule Trakya Gümrükleri Vip Salonunda bir toplantı düzenledi.  Toplantıya Vali Yardımcısı Serdar Bakır,  Trakya Gümrükleri Müdürü Müslüm Yalçın,  Edirne Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Kamuran Ersan, gümrüklerden sorumlu yetkililer katıldı.  Toplantıda söz alan Vali Özdemir, Bugün Kapıkule ile ilgili olarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp