Saroz’un incisi artık CHP’li

admin

Saroz’un incisi olan Enez’de CHP Belediye Başkan adayı Özkan Günenç’in zaferi ilçeler arasında CHP olarak büyük bir rekora da imza attı. Yerel seçimi %58,65 oranla kazanan Özkan Günenç’e Enez halkı tam destek verdi.  Enez’de kurulan toplam 12 sandıkta kullanılan 3.037 oyun  2.972’si geçerli sayıldı. CHP adayı Özkan Günenç 1.743 oy alarak seçimi kazanan taraf oldu. Enez’de CHP bayrağını dalgalandıran Özkan Günenç ve ekibini takip eden en yakın rakibi Eski Başkan AK Parti Adayı Abdullah Bostancı 1.017 oy alarak adeta büyük bir hezimet yaşadı.

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve beraberindekiler Enez’e giderek Saroz’un incisi Enez’de artık CHP bayrağını dalgalandıran  Özkan Günenç ve ekibini tebrik etti.

Enez’in yeni başkanı Özkan Günenç yaptığı açıklamada;  “Dün de bugün de yanımızda olan Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan ve İl Başkanımız Sayın Fevzi Pekcanlı, seçimin ertesi günü ziyaretimize gelerek bizlere olan desteğini gösterdi. Partililerimizle buluşup gelecekteki Enez ile ilgili yapılacaklardan bahsetttik.” Dedi.

Gürkan Seçim öncesi Enez’e açık çağrıda bulunmuştu….

Edirne Belediyesi parasıyla puluyla, gücüyle, Özkan Günenç’in sonuna kadar arkasındadır.” Sözleriyle seçim öncesinde Enez’lilere net mesaj veren Edirne Belediye Başkanı Gürkan; “Seçin Özkan’ı gelin Edirne’ye” gelin. Özkan kardeşim seçildiğinde Enez’e o parkı 5 ay içinde beraber yapacağız. Parkın Adını da Enez’in evladı olan “Erdin Bircan” adını koyacağız. En büyük destek size Edirne Belediyesinden, Recep Gürkan’dan gelecek. Hiçbir endişeniz olmasın. Edirne Belediyesi  parasıyla puluyla, gücüyle, Özkan Günenç’in sonuna kadar arkasındadır.” demişti.

 

 

 311 total views,  2 views today

Next Post

Kadın adayın rakibine fark attığı seçim Uzunköprü’de yaşandı

Uzunköprü’de yaptığı seçim çalışması ile halkın büyük desteğini alan Uzunköprü Belediye Başkan adayı Özlem Becan, rakibi de kendisi gibi bayan olan AK Parti Belediye Başkan Adayına büyük fark atarak seçimin galibi oldu.  %56,47 oy oranı ile Uzunköprü’de CHP bayrağını kaldığı yerden gururla dalgalandıran Özlem Becan ve ekibi seçmenden 13 bin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp