Satranç Turnuvası yetkililerinden ÖZCAN’a ziyaret

admin

Satranç Turnuvası yetkililerinden ÖZCAN’a ziyaret (2)

 

 

 

 

 

 

 

Keşan Belediyesi’nin,  kültür etkinlikleri kapsamında 14-19 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleştireceği 14.Uluslararası Satranç Turnuvası öncesi, Turnuva Direktörü İlker Sarıtekin ve Satranç Federasyonu Trakya Bölge Temsilcisi Rafet Gülmez, 12 Ağustos 2016 Cuma günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Saat 14.00 sıralarında gerçekleşen ziyarette Özcan, konuklarını makam odasında ağırladı. Sarıtekin ve Gülmez, Keşan Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Satranç Turnuvası’nın önemli bir turnuva olduğunu belirterek “Keşan Belediyesi tarafından desteklenen ve Satranç Federasyonu’nun programı içinde olan bu turnuva satranççılar tarafından büyük ilgi görüyor. Organizasyon mükemmel bir organizasyon oluyor. Bizler de bugünden Keşan’a gelerek hazırlıkları gözden geçiriyoruz. Turnuva hazırlıkları sona eriyor ve 14 Ağustos’u bekliyoruz. Turnuvaya 12 Ağustos Cuma günü itibari ile 183 yerli ve yaklaşık 15 yabancı olmak üzere toplam 198 kişi başvuruda bulundu. Turnuvaya ev sahipliği yapan ve satranç sporunun yaygınlaşmasını sağlayan Keşan Belediye Başkanımız Mehmet Özcan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştular.

Satranç Turnuvası yetkililerinden ÖZCAN’a ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

Özcan da, ziyaret nedeniyle Sarıtekin ve Gülmez’e teeşkkür ederek, “Bu turnuva nedeniyle Satranç Federasyonu Başkanımız Gülkız Tulay hanımefendiye ve siz değerli temsilcilere ve turnuva koordinatörüne emekleriniz nedeniyle çok çok teşekkür ederim. Ayrıca turnuvamıza ülkemizin çeşitli illerinden ve yurtdışından çeşitli ülkelerden katılan tüm satranççılara da gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum. Güzel ve başarılı bir turnuva olmasını diliyorum.” dedi.

 

 107 total views,  2 views today

Next Post

ÖZDEMİR; “rahmetli meslektaşımı rahmetle anıyorum”

                    Edirne Valisi  Günay Özdemir, rahmetli Edirne Valisi  Fahri Yücel’in 12. Ölüm yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “ Her  idarecinin en büyük amacı; öncelikle vatanına milletine ve görev yaptığı illere yaptığı hizmetlerle anılmaktır. Görevi başında vefat eden Rahmetli meslektaşım Vali Fahri Yücel’in […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp