SAVAŞ ÜNER GÜVEN TAZELEYEREK YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ.

admin

TFF 3.Lig de mücadele eden Edirnespor Kulübü’nün Olağan Genel Kurul Toplantısı kulüp tesislerinde yapıldı. Açılış ve yoklamayla başlayan genel kurul, divan heyetinin seçimi ile devam etti. Ardından Atatürk ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu. İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam eden genel kurulda, gündem maddelerinin okunması ve ibrazının ardından oylamalar yapıldı. Ardından yeni yönetim kurulu başkanı ve üye seçimi gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Savaş Üner, üyelerin güvenoyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı EDIRNESPOR-3.jpg

Edirnespor’a her zaman destek veren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan başta olmak üzere tüm Edirnespor sevdalılarına teşekkür ederek açılış konuşması gerçekleştiren Üner, 17 Ağustos Marmara depreminin yıldönümünde hayatını kaybeden vatandaşları rahmetle andığını belirtti. Ülkemizin dört bir yanında yaşanan gerek orman yangınlarında gerekse sel felaketlerinde hayatını kaybeden vatandaşlara da Allah’tan rahmet, yaralılara dilediğini ifade eden Üner, bir daha böyle acıların yaşanmaması temennisinde bulundu. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, sporun her branşının yapılmasını ve başarı elde edilmesini Türk milletine tavsiye ettiğini belirten Üner, Atatürk’ün tavsiyelerinin her zaman kendisine ışık olduğunu söyledi. Bu düşünceyle Edirnespor’da 18 yıl aradan sonra elde edilen 3. Lig başarısını taçlandırmak amacıyla takım olarak çalışmalarına aralıksız devam ettiklerinin altını çizen Üner, Edirne’yi simgeleyen ve 22 kişiden oluşan yönetim kurulu üyeleriyle çalışmalarına devam edeceklerini anlattı.
Edirnespor oyuncularının teknik kadroyla birlikte şuanda kampta bulunduklarını ve sezona hazırlandıklarını da açıklayan Üner, 21 Ağustos 2021’de kampın sona ereceğini söyledi. Takımın başarılı bir kamp süreci geçirdiğini vurgulayan Üner, 23 Ağustos 2021’den itibaren Edirne’de hazırlık çalışmalarına devam edileceğini, 29 Ağustos 2021’de de 25 Kasım Stadyumunda hazırlık maçı oynanacağı müjdesini verdi.
Sezonun ilk maçının 5 Eylül 2021’de Belediye Derincespor ile 25 Kasım Stadyumunda oynanacağını ifade eden Üner, yüzde 50 seyircili gerçekleştirilecek maça tüm taraftarları davet ettiğini vurguladı. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada en büyük destekçilerinin Edirnespor taraftarları olacağına inancının tam olduğunu ifade eden Üner, taraftarlara bir kez daha teşekkür ettiğini söyledi.


Edirnespor’un yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu;
YÖNETİM KURULU ASİL: Mehmet Emin Altındaş, Yavuz Arslan, Onur Yaren Ayaydın, Onur Aydın, Cenk Benakman, Mehmet Bulut, Ayhan Dinç, Cem Ertek, Süleyman Fırtına, İlhan Güçyener, Yalçın Günal, Bülent İlhan, Tuncay İnce, Kemal Kılıç, Saner Mutlu, Levent Özkan, Olcay Servi, Mert Seyyar, Ersan Sivrikaya, Hasan Berk Şahin, Adem Yetişken DENETLEME KURULU: Tugay Ardaboylu, Ahmet Kıyı, Özkan Tosun, Denetleme Kurulu Asil üyeliğine seçildi.

 1,436 total views,  2 views today

Next Post

Bozkurt; “Bizim partimizdeki en yüce değer Atatürk ve Memleket sevgisidir”

Memleket Partisi Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ve beraberinde İlçe Başkanı Beste Kayacık ve Başkan vekili Gülcan Bozan ile Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret etti.  Burada gazetemize açıklama yapan İl Başkanı Oktay Bozkurt; “4 Eylül Sivas’ta başlayan ilk gün partimizin kuruluş günüdür. Sayın Genel Başkanımız Muharrem İnce önderliğinde partimiz 04 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp